Comentarii (4)
spaceCowboy
spaceCowboy  •  28 Iunie 2026, 20:03

Pe vremea când Son juca la Tottenham, echipa națională juca foarte bine. Am fost de-a dreptul șocat de jocul slab al coreenilor. Pasele mergeau doar de-a latul terenului și înapoi. Am intrat de curios pe contul lor de twitter chiar în timpul meciului cu Africa de Sud. Ce îi mai ocărau fanii lor!

nostars
nostars  •  28 Iunie 2026, 19:50
Postat de proprietarypoet pe 28 Iunie 2026, 19:38

De necrezut ce lozinci poate sa toarne asta. Stiam ca exista o rivalitate totala cu chinezii si japonezii (si la campionatul gazduit in comun s-a vazut asta), dar nu-mi imaginam ca or sa se imbolnaveasca de invidie in halul asta. Pai e o minune ca au barut Cehia, iar Africa de Sud era de nivelul lor, ce asteptari aveau!?

Cu Cehia nu a fost o minune. Coreeni au fost cu o clasa peste cehi. Calificarea au pierdut-o cu Africa de Sud.

proprietarypoet
proprietarypoet  •  28 Iunie 2026, 19:38

De necrezut ce lozinci poate sa toarne asta. Stiam ca exista o rivalitate totala cu chinezii si japonezii (si la campionatul gazduit in comun s-a vazut asta), dar nu-mi imaginam ca or sa se imbolnaveasca de invidie in halul asta. Pai e o minune ca au barut Cehia, iar Africa de Sud era de nivelul lor, ce asteptari aveau!?

kosmeen
kosmeen  •  28 Iunie 2026, 19:18

Un astfel de discurs comunistoid ma asteptam sa aud de la dictatorul Coreei de Nord. Pare-se ca aschia nu sare departe de granita...

Comentează