Comentarii (4)
Catavencu2
Catavencu2  •  25 Iunie 2026, 12:45
Postat de Aleluia pe 25 Iunie 2026, 12:07

Ediția din 1982 nu a fost ediția precedenta Se înmulțesc articolele scrise de *** sa cunoască sensul unor cuvinte

sunt de ceva timp asa, asta e "viitorul" in jurnalistica

gioalen
gioalen  •  25 Iunie 2026, 12:31

Pai si daca niciuna dintre Algeria si Austria nu vrea sa castige, in ideea sa evite Spania, inseamna ca celor doua le convine sa faca egal, nu? Atata doar ca la egal Austria termina pe 2 si joaca fix cu Spania, deci Austriei intelegem ca i-ar conveni sa piarda? Dar daca pierde ramane cu 3 pcte si e sigur cineva ca se califica cu 3 pcte? Probabi ca da, cu 3 pcte si golaveras bunicel te califici, dar la ora asta nimic nu e sigur, insa pana la data meciului Austria- Algeria se vor mai clarifica, probabil. In esenta, cel mai probabil Algeriei ii va conveni egalul iar Austrei o infrangere mica, gen la 1 gol :))

CrisJTI
CrisJTI  •  25 Iunie 2026, 12:30

Trebuie terminata nebunia asta cand se califica echipe de pe locul 3, este o anomalie ce nu are treaba cu competitivitatea. In mod normal, din orice grupa trebuie sa mearga primele 2 echipe. Alt aspect, e clar ca formatul cu 48 de echipe este exagerat, din ce am inteles, urmatorul CM va reveni la 32 de formatii, ceea ce e ok.

Aleluia
Aleluia  •  25 Iunie 2026, 12:07

Ediția din 1982 nu a fost ediția precedenta Se înmulțesc articolele scrise de *** sa cunoască sensul unor cuvinte

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Comentează