Comentarii (3)
Magazie
Magazie  •  24 Iunie 2026, 16:35

Avea paltonu' la curatat la Nufarul .

michael
michael  •  24 Iunie 2026, 16:07

Georgina nu a avut tupeul să îmbrace și tricoul CR0, imediat după meciul împotriva congolezilor!! Cristinel, cu mult tupeu, cum ne-a obișnuit, zice ”„M-am întors! M-am întors!”, doar că nu specifică pentru cât timp s-a întors, și unde s-a întors. Cu puțin noroc, va ieși din grupă, de pe poziția 2, având mari șanșe să se întâlnească cu Spania, care, sigur îl va trimite acasă. Așa că, sigur se va ”întoarce”, dar acasă, nu în fotbal.

Diogenes
Diogenes  •  24 Iunie 2026, 15:57

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Comentează