Comentarii (8)
Draconian
Draconian  •  26 Iunie 2026, 11:53

acesti oameni-zombi sînt victimele capitalismului salbatic, ei trebuiesc ajutati si scosi de-acolo din infernul strazii si al drogurilor, multi sînt victime ale violentei, traiesc ca niste umbre, saracii.. noi ROMÂNII trebuie sa refuzam acest model societal, sa ne opunem, sa copiem societatile europene dezvoltate, gen Europa de Nord, cu o protectie sociala imediata pentru cei mai defavorizati care au ajuns pe strada, cum apare unu imediat politia locala sa vina la control, cibe e, ce nevoi are, sa fie ajutati si reintegrati social imediat cum au fost reperati...

FC.SteauaB
FC.SteauaB  •  26 Iunie 2026, 11:32

Trump's great america

IeremiaV
IeremiaV  •  26 Iunie 2026, 10:26

2700 în Vancouver, oare câți în Ferentari? Oare Bucureștiul știe "să-și salveze sufletul"?

CezarDobre44
CezarDobre44  •  26 Iunie 2026, 10:10

La noi a devenit o moda sa se scrie in romengleza ...nu ne trebuie droguri sintetice sa ne uitam limba ...cica mixam limba romana cu engleza ...rusine sa va fie ca va luati de altii si voi nu scrieti in limba stramosasca de la Enachita Vacarescu ...mostenire ...

Catavencu2
Catavencu2  •  26 Iunie 2026, 09:59
Postat de proprietarypoet pe 26 Iunie 2026, 09:49

Pai si nu e peste tot la fel? In Romania, daca iei Giurgiu, Teleormanul sau Vasluiul la pas dai de colibe de pamant, populate doar de esuati etilizati.

aia sunt proprietari poetule si colibele alea de pamant,daca au peretele de 1 metru cum am vazut undeva, nu cad la cutremur ca blocurile si cladirile istorice din Bucale :)))

Antiwoke
Antiwoke  •  26 Iunie 2026, 09:57
Postat de daman pe 26 Iunie 2026, 09:35

Land of the free...

Norocul tau e ca Vancouver in prin Canada socialista .

proprietarypoet
proprietarypoet  •  26 Iunie 2026, 09:49

Pai si nu e peste tot la fel? In Romania, daca iei Giurgiu, Teleormanul sau Vasluiul la pas dai de colibe de pamant, populate doar de esuati etilizati.

daman
daman  •  26 Iunie 2026, 09:35

Land of the free...

Comentează