Comentarii (6)
sorin82
sorin82  •  22 Iunie 2026, 09:46

Dacă ăsta s-a însurat cu una care nici măcar nu e născută și îi așteaptă nașterea, e grav! Voi recitiți după ce scrieți?

MelculFurios
MelculFurios  •  22 Iunie 2026, 00:51
Postat de Radu1000 pe 21 Iunie 2026, 21:14

" Dacă mă întrebați ce îmi doresc, răspunsul meu este că nimeni nu vrea să rateze nașterea primului copil " Aha, al doilea nu mai e asa de important. Penibil.

In primul rand nimeni nu stie daca o sa aiba mai mult de un copil si in al doilea rand da, primul copil este o experienta speciala pentru ca totul este nou si te sperie. Insa e dreptul lui sa aleaga ce este mai important, de ce ar trebui sa piarda acel moment ca sa joace un meci de fotbal? Nationala nu este clubul lui, nu are un contract, nu?

babinu
babinu  •  22 Iunie 2026, 00:17

"dorința sa de a fi prezent la nașterea soției sale" vai steaua voastra de jurnalisti.

dobrin
dobrin  •  21 Iunie 2026, 23:09
Postat de Radu1000 pe 21 Iunie 2026, 21:14

" Dacă mă întrebați ce îmi doresc, răspunsul meu este că nimeni nu vrea să rateze nașterea primului copil " Aha, al doilea nu mai e asa de important. Penibil.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Radu1000
Radu1000  •  21 Iunie 2026, 21:14

" Dacă mă întrebați ce îmi doresc, răspunsul meu este că nimeni nu vrea să rateze nașterea primului copil " Aha, al doilea nu mai e asa de important. Penibil.

Brazvan
Brazvan  •  21 Iunie 2026, 19:54

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Comentează