Comentarii (43)
michael
michael  •  22 Iunie 2026, 23:07

.

Adrian48
Adrian48  •  22 Iunie 2026, 23:00

Ar fi cazul sa corectati intreg articolul.Sau marcat 2 goluri si messi are 18.Va citesc cu drag dar incepeti sa ma dezamagiti prin atatea greseli.PS:Nu am nevoie sa imi publicati comentariul.Este pt voi cei din redactie.

FC.SteauaB
FC.SteauaB  •  22 Iunie 2026, 22:48
Postat de rva4 pe 22 Iunie 2026, 21:36

După mizeria organizată acum 4 ani, o rușine, specială și cu dedicație pentru specimenul cu caracter 0, si comportament de m... comentat aici, văd și acum cam același scenariu: grupa jalnică, adversari din cei mai slabi și o echipă întreagă ce joacă doar pentru el.

Corect miliardele si faima schimba omul iar pe Messi or pe Mbape nu-i prea caracterizeaza caracterul asa cum ai observat si mai repede lipsa lui. Dar totusi faptul ca este un baiat cu caracter spre zero nu-i poate sterge nicidecum performantele uriase realizate in fotbal plus faptul ca la o varsta la care altii au agatat de mult ghetele in cui el a inceput cu 5 goluri in primele 2 etape de cupa mondiala chiar daca impotriva unor echipe destul de subtiri si chiar daca tot jocul a fost facut ca sa i se aduca mingea pe tava in fata portii.

CostelushM
CostelushM  •  22 Iunie 2026, 22:46

Lasandu-i la o parte pe frustrații care comentează la trecerea timpului, sunt mai mult decât fericit că am avut onoarea sa vad jucători ca Ronaldinho, Ronaldo, Kaka, Figo, Zidane, Raul, Seedorf. Sunt doar o infimă parte dintre cei care îl ultimii 20-25 de ani ne-au încântat. Și Messi e unul dintre cei mai buni, daca nu cel mai bun la momentul actual.

Bunsen
Bunsen  •  22 Iunie 2026, 22:44

Am pierdut 10 minute din viață doar pt a-mi face cont! Să scriu doar atît: au ajuns toți dobitocii să scrie pe gsp...*** să scrii că "singurul gol al meciului" a fost marcat de Messi? ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Cristian03578
Cristian03578  •  22 Iunie 2026, 22:34

Articolul e prin de erori, cica "unicul gol al partidei"

AdiOvi
AdiOvi  •  22 Iunie 2026, 22:35
Postat de rva4 pe 22 Iunie 2026, 21:36

După mizeria organizată acum 4 ani, o rușine, specială și cu dedicație pentru specimenul cu caracter 0, si comportament de m... comentat aici, văd și acum cam același scenariu: grupa jalnică, adversari din cei mai slabi și o echipă întreagă ce joacă doar pentru el.

Sper că vorbeşti la caterincă că dacă nu problemele mentale sînt majore.

Viking99999
Viking99999  •  22 Iunie 2026, 22:32
Postat de Dezinformare pe 22 Iunie 2026, 22:02

Pare ca vorbesti despre tine , *** Vezi ca a mai dat un gol the Goat, 5 pana acum!!! ***

ai dreptate cand te uiti la 1986 si Maradona fara echipa si compari...dar na, trebuie sa cunosti istoria futbolului

Viking99999
Viking99999  •  22 Iunie 2026, 22:31

cei care au habar de istoria futbolului stiu ca Maradona si Pele au fost cei mai mari...si dupa aia vin baietii astia care sunt serviti...ca trebuie sa atinga recorduri:) o alta forma de neoliberalism - propun profesorul Piketty (Capital si Ideologie) in acest sens

michael
michael  •  22 Iunie 2026, 22:31
Postat de submarina pe 22 Iunie 2026, 21:02

Messi Nr.1 din toate timpurile, oamenii din tribune au dat pe bilet de la 2500 de dolari în sus ca să-l vadă, dublu față de costul unui bilet cu Cristiano Ronaldo.

Nu mai poate fi comparat cu Cristinel!! În timp ce unul doar vorbește și își expune pectoralii, piticul tace și face ce știe mai bine, așa cum a făcut toata cariera sa. Are deja 5 goluri în două meciuri. Pentru celălalt, fanii plătesc bilete ca să nu-l mai vadă pe teren.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează