Alte știri din fotbal
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
0
Pleacă omul de bază de la UTA și are ofertă din play-off-ul Superligii!
0
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
3 idei ale lui Marius Baciu despre FCSB » Dezvăluiri despre discuția cu Gigi Becali
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
Nu era destul premiul Nobel pentru pace... Acum mai vine și FIFA in viitor poate și asociația criminalilor de pretutindeni va decerna acest premiu
Intrati pe youtube, este la claritate maxima si gratuit.
*** ....cica ne aflam adversarele ! vai mama noastra ,noi avem 2 meciuri ,unul in infernul din turcia si pe urma cu slovacia. noi am avut probleme in grupe ,am terminat pe locul 3 in cea mai usoara grupa si tu visezi ca bati turcia la ea acasa ? pasarea mihai viteazu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Câta ipocrizie! Parca fotbalul nu trebuie amestecat cu politica.!!! Si câta slugarnicie arată acest Infantino fata de Trump! Iar premiu pentru pace oferit de FIFA lui Trump, este un trofeu mai frumos decat Cupa Mondiala la Fotbal ca o compensatie pentru Premiul Nobel pentru Pace.
Se duce pe râpă fotbalul, auzi tu, premiul FIFA pentru pace. Anul asta Trump anul viitor o fi Putin
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Antena 1 transmite Observatorul de la ora 19, nu tragerea la sorți, mincinosilor!!!
Oricum tatuatii nostri n-aveau ce cauta acolo, decat poate sa suplineasca animatia cu mascote. La fotbal n-au nicio treaba, propun sa-si creeze propriul campionat mondial jucand cu broastele testoase din arhipelagul Galapagos, cu renii lui Mos Craciun si cu pinguinii din Antarctica. Si nici asa n-ar fi siguri de victorie. Asta le este nivelul. Aleluia!
48 de țări reprezintă 25% din total, deci una din 4 merge la CM. România, NU! Atât de bun e “fotbalul sustenabil”!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.