Comentarii (2)
Catalynn_100
Catalynn_100  •  22 Iunie 2026, 10:07

Am văzut cum merg treburile încă din iarnă când echipa lor de fete nu mai dorea să revină din Australia … dar au fost “convinse”! Deci mesajul nu mă miră și cum mai au un meci de jucat în US (în Seattle parcă) nu puteau fi nici prea acizi. Oricum, felicitări pt egalul cu Belgia și succes în continuare! Eu am spus mereu și repet: sportivii nu sunt responsabili pt ce fac guvernele din tarile lor, deci si suspendarea Rusiei mi s-a părut o inepție.

Amen975ZQzamolxe
Amen975ZQzamolxe  •  22 Iunie 2026, 09:49

Iran .... Excelsior ....

Comentează