Comentarii (4)
Bisisica
Bisisica  •  23 Iunie 2026, 23:59

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

michael
michael  •  23 Iunie 2026, 23:45

Aroganța și ifosele nu vor dispărea niciodată, la el!! A stat tot meciul în fața porții adversarului, să-și spele păcatele, cu desculții ăștia, dar vine Columbia, apoi adevăratele echipe, și iar se va înnegri la față.

emilian_din_iasi
emilian_din_iasi  •  23 Iunie 2026, 23:06

ca de obicei....adica abolut insuportabil.

Dezinformare
Dezinformare  •  23 Iunie 2026, 22:59

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Comentează