Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
0
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
0
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
1
Arsenal este noua campioană a Angliei după 22 de ani! » Bournemouth a încurcat-o pe Manchester City
1
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
În meciul Romania Kosovo am fost în stadion. Am auzit și văzut corul Kosovo e Serbia etc. Eu înțeleg ca prosti în tribune sunt in orice tara, dar sa nu ne prefacem cu nu au fost nici în meciul cu Kosovo. Iar despre meciul cu Albania, a fost clasica prostia romaneasca. Din nou spun, sa nu ne prefacem cu nu s-au întâmplat.
Kosovo=SERBIA......
Postezi prostii, minți și dezinformezi! România și alte tari nu recunosc oficial statul Kosovo, când am jucat la priștina, albanezii kosovari ne-au fluierat imnul și ne-au jignit in toate felurile strigând 'țiganii"!? La meciul din București, kosovarii albanezi, au părăsit terenul parsivește, fără motiv, sperând să câștige cu 3-0 într-un mod josnic!?! Ăștia sunt, ăsta le este caracterul! Cu Albania avem relații bune, de respect reciproc iar Serbia este singura țară vecină care avem relații foarte bune și deocamdată, in mod oficial statul Român consideră Kosovo o provincie a Serbiei!
Adică tot ce au strigat Serbii în stadion, pana la "omorâți albanezii" , Este ok, dar simbolul vulturii din steagul albanez, și apropo și din steagul serb este provocator? Hai lăsați prostiile astea ca va faceți de râs.
Vorbești prostii. Și în meciul România – Kosovo, românii strigau „Kosovo e Serbia”. De ce? Ca să nu mai vorbim de absurditatea expresiei „Sârbii sunt frații noștri”. De când? Nu a existat niciun moment istoric în care sârbii să nu fi fost împotriva tuturor, mai ales a românilor și albanezilor. Românii au fluierat imnul albanez, deși melodia este de origine românească. Istoria și cultura albaneză și cea românească sunt strâns legate de peste o mie de ani. Cu toate acestea, mereu apar persoane care ies la televizor și spun „Sârbii sunt frații noștri”. Albanei nu i se permite prea mult — de fapt, nu i se permite nimic. Istoric vorbind, Albania a suferit enorm, riscând chiar să dispară. Iar acum, când cere drepturi egale, deja e „prea mult”?
Cinstit vorbind este diferență mare intre comportamentul provocator al albanezilor și cel al sârbilor! Am văzut de ce sunt in stare albanezii din regiunea kosovo la meciul cu România...li se permite prea mult albanezilor și sunt pedepsiți mai deloc, ăștia caută scandal cu orice preț..... seamănă cu "secuii" noștri, înjură și provoacă și apoi țipă că sunt "victime" nevinovate!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.