Alte știri din fotbal
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
2
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Modelul nostru suveranist e Nicolae Ceaușescu!!!
Nu mai plangeti vecinilor! Urmam si noi in Martie!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Kerkez e fundas stanga ... :)
Sa vad daca mai vine vreun suveranist sa urmam cu “modelu maghiar” sau Orban in sus, Orban in jos )). Astia n-au mai fost la mondiale din 1986 iar la Euro nu trec de grupe, au facut “academii” doar in buzunarele eroului lor Viktor Orban, marele nostru model suveranist )))
Foarte slabi ungurii, ei ca si noi se imbata cu apa rece ca au echipa ca vezi doamne au un juctor de doamne ajuta dar ca si echipa sunt undeva intre Bulgaria si Romania ceva mai buni decat bulgarii ceva mai slabi ca noi . Irlanda este clar echipa mai buna si merita sa mearga de pe 2
Vai saracii ungurii, cum li s-au rupt ***... :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cand porti grija vecinilor .... asta e, data viitoare sa se uite in curtea proprie si sa nu mai rada de vecini si sa-si dea cu parerea :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.