Alte știri din fotbal
Lovitură » Claudiu Niculescu semnează și va antrena în Superliga după 8 ani!
0
Mircea Lucescu urmează să fie externat din spital și intenționează să plece în străinătate » Detaliile de ultimă oră
3
Șocant: Hermannstadt, zero barat la două capitole-cheie cu Rapid » Grameni avea o șansă infimă de a înscrie
0
Inedit! 4 goluri în amicalul dintre Steaua și CS Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
8
Jude Bellingham i-a șocat pe fani cu ultima fotografie publicată: „Viața merge mai departe”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
De anul asta.
Nu suport macaronarii.....
ai idee cand s-a schimbat sistemul campionatului in Rusia??
cu prima echipa zici....pai e bine ca tu nu joci :)
CUM sa VINA la NATIONALA daca e mai mult accidentat???...se gandeste omu ca mai trebuie sa si traiasca..sa-si refaca organismul!!! si DACA TOATA LUMEA l-a CONDAMNAT ca NU MAI ARE VALOARE DE NATIONALA...DC VA PLANGETI ACUM CA NU MAI VINE LA NATIONALA???.... SUBIECTUL S-A INCHIS ...mergi mai DEPARTE.... vrei nu vrei CHIVU TOT VA REPREZENTA ROMANIA chiar si fara sa JOACE LA NATIONALA!! si o va face pe masura valorii sale...ASA CUM E SI LUCESCU cel mai REPREZENTATIV ANTRENOR ROMAN
e treaba lui daca nu vine la nationala, are si omul niste limite. ai uitat ca in afarade el au refuzat nationala radoi si sapunaru plus radu stefan care se da mereu accidentat. problema e barbugiul de piturca .
SPER SA VA SCOATA CFR BAI FIGURANTULE CARE NU MAI VII LA NATIONALA !
sahtior, dinamo kiev si mettalist ajunsesera toate 3 in sferturi acum 2 ani. zenit, cska si sahtior au castigat competitia in ultimii ani. deci, care e problema ca se intrerupe campionatul? ca nu am inteles logica lui chivu. exista pregatirea si amicalele de iarna iar la ora meciului cu inter echipa trebuie sa fie pregatita
Chivule, CFR e o echipa slaba... Mai slaba ca Vasluiul ! Sa nu va faceti probleme ! ....:)))) Ca asa o sa vi-o furati ....!:))) Hai ,CFR !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.