Alte știri din fotbal
Pe urmele lui Hagi, Popescu și Mutu, Florin Costea și-a inaugurat academia de fotbal: „Pregătiți pentru FCU, Steaua și FCSB”
0
Tupeu dinamovist înainte de meciul cu FC Argeș: „Chiar cred cu tărie”
0
Rezultat mincinos » 10 date-ȘOC după FC Botoșani - FCSB: iată cine a „îngropat”-o pe campioană și cum l-a sugrumat Croitoru pe Rădoi!
0
FC Argeș - Dinamo deschide etapa #3 din play-off » În criză, „câinii” caută revanșa. Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
piturca e numai ochi si urechi acu.... impreuna cu eternul sandu, normal
De ce si Cafu si Pele? Cate un reprezentant de la fiecare campioana mondiala.
pt franta vreau brazilia / argentina, Ghana, mexic , franta iar pt grecia ca sa vedem cate puncte fac belgia, chile / Ecuador, SUA as fi vrut si olanda cu grecia ca sa vedem cate le dau dar din pacate nu se pate si special ce spuneti de o iberica de limba spaniola spania, chile / Ecuador, costa rica / Honduras, portugalia
Da,e parerea mea,nu o vad pe Argentina nici in Semifinale.
Nu ii dai sanse Argentinei dar ii dai portugaliei :))) ce gluma buna :)))
Deabia astept sa vad grupele,sansele cele mai mari sa castige CM le au Brazilienii clar,dar nu se stie,daca nu e Brazilia o sa fie Germania sau posibil Italia/Olanda,nu le dau nici o sansa Spaniei,Angliei si Argentinei si niste surprize as vedea din partea Belgiei,Bosniei,Portugaliei.
Grupa A: Brazilia, Franta, Australia si Italia Grupa B: Uruguay, Nigeria, USA si Croatia. Grupa C: Argentina, Ghana, Costa Rica si Rusia. Grupa D: Elvetia, Chile, Japonia siGrecia. Grupa E: Spania, Costa de Marfil,Anglia si Corea. Grupa F: Colombia, Camerún, Olanda si Honduras . Grupa G: Germania, Ecuador, Irán si Portugalia Grupa H: Belgia, Argelia, Méxic si Bosnia.
Cupa Confederatiilor a aratat faptul ca o tara din America de Sud va castiga titlul mondial FIFA 2014, deoarece au rezistenta fizica la caldura intensa din acea regiune a Pamantului. Daca va fi Brazilia, atunci misiunea Italiei care are 4 titluri si a Germaniei care are 3 titluri, devine tot mai grea. Daca insa, Italia, face o minune si castiga Cupa Mondiala 2014, atunci Cupa Mondiala 2018 va decide cine va fi noua Regina Suprema a Lumii Fotbalistice dintre Italia sau Brazilia :) Cert este ca vom avea o competitie atat fotbalistica pe teren cat si o competitie cu rezistenta fizica la caldura din partea jucatorilor nationalelor prezente la acest turneu mondial.
Cupa Confederatiilor a aratat faptul ca o tara din America de Sud va castiga titlul mondial FIFA 2014, deoarece au rezistenta fizica la caldura intensa din acea regiune a Pamantului. Daca va fi Brazilia, atunci misiunea Italiei care are 4 titluri si a Germaniei care are 3 titluri, devine tot mai grea. Daca insa, Italia, face o minune si castiga Cupa Mondiala 2014, atunci Cupa Mondiala 2018 va decide cine va fi noua Regina Suprema a Lumii Fotbalistice dintre Italia sau Brazilia :) Cert este ca vom avea o competitie atat fotbalisitca pe teren cat si o competitie cu rezistenta fizica la caldura din partea jucatorilor nationalelor prezente la acest turneu mondial.
Pe cine vezi tu in finala?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.