Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
asa e. cu 2-3 schimbari in primul 11 si daca nu s-ar fi izolat atit, as fi pariat cu ochii inchisi pe germania diseara. asa insa, cred ca vor avea o presiune enorma (mai ales dupa semifinala "zdrobitoare", a carei euforie nu s-a estompat si asta e periculos pentru ei), iar faptul ca argentinienii nu au luat gol dupa iesirea din grupe sigur i-a pus pe gindire. pina la urma poate vom asista la un meci tactic. antrenorul argentinian a dovedit ca e bun la acest capitol (sa-i tii pe holandezii trisori departe de poarta 90 de min nu e la indemina oricui), sa vedem ce va face loew, singura necunoscuta pentru mine.
Hai sa comentez si eu serios macar o data. Nemtii vor castiga tocmai din acest motiv.Asa cum ai spus si tu,in ultimele turnee au dezamagit. Acum sunt motivati 100%.Si-au calculat fiecare pas. Parerea mea e ca daca deschid scorul repede,vom avea o finala istorica:).
a fost o onoare sa va dezamagesc... musiu... oricind, cu mare placere... :))
n-ai de unde sa stii. poate s-ar fi inchis si ar fi mers doar pe contra-atac. fundasii olandezi sint destul de lenti. oricum, au fost foarte multe decizii contra braziliei aseara, nu numai acel penalti, care i-a demoralizat.
Mai ales ca Germania ne-a obisnuit la ultimele turnee sa dea cate un rateu.Tin minte ca la Euro 2012 pana-n semifinale au mers ceas, cu victorii pe linie, iar acolo au dat de o Italie cu oglinda la nas si tot au luat bataie. Ca sa nu mai vorbim de Africa de Sud, unde dupa ce au tavalit Argentina in sferturi (4-0) in semifinale au clacat lamentabil. In fine, vedem la 22.00 ce se intampla, dar ideea e ca Germania nu e chiar atat de favorita.
Voiosia asta anti-Argentina am gasit-o pe aici si inaintea meciului cu Olanda. Rezultatul, se stie. Selectionata Germaniei( ca nemti nu prea le mai poti spune) va avea un meci mult mai greu decat isi imagineaza.
Germania-i favorita diseara,sunt o echipa mai sudata,au jucatori mai valorosi..dar meciul se joaca si ,in nici un caz,nu se va inregistra un scor mare...cine inscrie prima,castiga
da, am vazut asta. glumesc si eu, imi dau seama ce importanta vitala tre' sa aibe cistigul uneia sau alteia pentru viata ta... :)) fara glume, cum crezi ca se vor desfasura diseara ostilitatile?
Pana la urma,coasa a fost ascutita sau nu?!Stii,credeam ca-s singurul care a citit nuvela. Tovarasule,noi doi vom deveni prieteni:)
Bine, iti spun din varianta necenzurata. Autorul recunoaste ca s-a nascut in comuna Apahida de langa Cluj, intr-o familie de negustori bogati, tatal evreu si mama moldoveanca tare focoasa, din Dubasari. Inca de mic a fost impresionat de harnicia si ospitalitatea poporului roman, de la care s-a inspirat cand a fundamentat teoria ariana. A fost ucenic al zugravului comunei pana la 14 ani, pictand inclusiv biserica din sat. Si-a pierdut virginitatea intr-un fanar cu generoasa Ilona, vaduva si cu un libido exagerat. A trebuit sa paraseasca Romania dupa ce niste untermenschen apartinand clanului Bercea Mondial, filiala Apahida, i-au pus gand rau. N-a uitat insa de unde a plecat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.