Alte știri din fotbal
Simona Halep, Andreea Esca și Elisabeta Lipă și-au luat rămas bun de la Mircea Lucescu: „Marile valori sunt din ce în ce mai puține”
0
Răzvan Raț, mesaj la stingerea lui Mircea Lucescu: „Omul care m-a ajutat sa devin ceea ce sunt azi”
0
„Este unic” » Dinastia Șahtior și una dintre cele mai mari moșteniri lăsate de Mircea Lucescu: Cupa UEFA
0
Scrisoarea de suflet a rivalului Fatih Terim pentru Mircea Lucescu: „Oriunde ai fi, nu îți vei lua niciodată ochii de la fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Braga - Betis în sferturile Europa League » Echipele de start
0
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
1
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
3
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
poate, dar macar arsenal au jucat fotbal, chelsea a jucat airbus :)
GEORGIA a stat cu toata echipa in poarta
o mizerie..sa dai un gol georgiei si ala in min 86...cand ai in lot jumate dn echipa barcei si jumate de la real, cluburi care au o medie de peste 2 oluri pe meci, poate 3, impotriva unor echipe de club valoroase din europa....sa dai abia un gol georgiei nu ma face sa cred decat ca mafia pariurilor si au bagat coada..la fel si cu malta si italia....fotbalul a ajuns o rusine...si nu poti sa zici ca georgia sa aparat impecbil..aia nici nu stiau unde se afla, in unele momente... pariurile fac legea in fotbal..portugalia face 0 - 0 pana in min 70 si apoi le 3 goluri in 10 min unei echipe de mana a 3 a... astai adevarul fotbalul este controlat de mafia pariurilor
frate norocu si ghinionu face partedin fotbal. si arsenal a avut ghinion in finala din 2006 cu Barcelona cand a avut 1-0 si le-a fost eliminate portaru si au pierdut cu 1-2. asa ca las-o balta,barcelona a pierdut 2 semifinale cu echipe mult mai slabe care au si cucerit trofeul asa ca sa fi sanatos. Bayern munchen in finala cu Chelsea a sters pe jos cu londonezii,daca iei statistica de la barca Chelsea si Bayern Chelsea vei vedea niste statistici net in favoarea lui Bayern , suture pe poarta,ocazii,bare,tot ce vrei. ala a fost ghinion nu semifinal aia .
Inca o dovada caposesia in sine este irelevanta si consider in continuare ca s-a facut o mare nedreptate lui Soldado ca nu a fost convocat pt Euro, merita sa fie titular acolo!!!!
cu chelsea au avut cel mai mare ghinion din lume, 3 bare ratari monumetale si un cech demential, asa ca las o balta
au castigat dar au si pierdut , Barcelona cu jocul asta a pierdut 2 semifinale de liga campionilor in ultimii 3 ani, in 2010 cu Inter cand a avut posesie 84% si juca cu valdes la mijlocul terenului si nu puteau sa ii deschida pe aia si in 2012 cu Chelsea dupa acelasi model.deci s-au ars de 2 ori, au avut noroc ca au dat de o Italie in finala anu asta care a jucat un fotbal spectacol tot turneul cu un antrenor superofensiv prandelli. daca dadeau de italia din 2006 aveau posesie 85% si castiga italia cu 2-0.spania si Barcelona nu au antidotul impotriva echipelor care se apara impecabil si nu risca nimic.
asa de prosti sunt ca au castigat tot din 2008 incoace
e de rau evident,spaniolii astia sunt atat de prosti incat in loc sa lase mingea si initiative adversarului,sta calare pe el iar ala se grupeaza pe 3 randuri,normal ca nu faci nimic.cum au facut prosti de Barcelona cu Chelsea, au stat calare pe aia tot meciu si aia le-au dat 2 goluri pe contatac. nu au avut inteligenta macar sa ii lase pe aia 10-15 minute,sa le dea impresia ca vin peste ei si pe urma sa ii arda pe contra.ei tin mingea aiurea,nici nu finalizeaza,nici nu isi creeaza ocazii,nici nu trag de la distanta.e cum se spune cel mai frumos antijoc,doar ca mie mi se pare deja oribil jocul asta de pase care nu duce niciunde.
uau...80% posesie si doar un singur gol marcat in ultimile 5 minute.Nici nu stiu daca e de bine sau e de rau....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.