Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Cutremur la Milan după ratarea Ligii Campionilor! Ce plănuiește patronul rossonerilor
0
Lionel Messi a cerut să fie schimbat în ultimul meci dinaintea Campionatului Mondial
0
„Como si dice Champions?” » Bucurie în stradă după prima calificare în Liga Campionilor + Discursul lui Fabregas: „Dați o petrecere mare, meritați totul!”
0
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
1
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
8
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Asasina cu ruj și mascara care a devenit coșmarul naziștilor. La doar 22 de ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
cred ca ii curg balele lu' Mutu cand vede linia aia:))
cocosii sunt experti la datul cu mucii in fasole cu echipe pitice. au mai comis-o pe vremuri..)) oopsss.. ce urat a faultat elvetianul acela ars de soare !..)) foarte blondul elvetian Djourou..))
Domnule Badea, stiai ca Valah este fiul MarianeiCurdeFier? Are un job in aer liber la fel ca mama sa. Uite: libertatea.ro/detalii/articol/prostituata-lotrema-sex-in-centrul-capitalei-ziua-in-amiaza-mare-496049.html
De Tampilla, fostul Dumbzilla mai stiti ceva?
Nu am televizor Rubin . Dar nu trebuie sa ai scoala de arbitri sa vezi un o pozitie de ofsaid care se transforma in ofsaid . Ca sunt lucruri diferite . Asta pentru cultura ta .
Shakira o da peste ca si celelalte.
narusenia za faulira, vorba bulgarilor. faza grea pentru Condori.
nu m-ar mira sa primeasca un cadou de final..)
Doar negru .
S-a vazut la reluare. In direct e foarte greu, mai ales daca tusierul e mascat. Arbitrul nu e robot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.