Alte știri din fotbal
Nae Ungureanu a povestit cu patos oltenesc, în 2023, cine a fost cel mai tare adversar din viața lui: „Mă, dă-l în p... mă-sii! Bun rău!”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Sicriul a fost depus pe gazonul stadionului: Sorin Cârțu, copleșit de durere
0
Etapa #5 din Liga 2 » Poli Timișoara are șansa să treacă pe primul loc
20
Farul - FC Botoșani, în etapa a 7-a din Superliga » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Adrian Mutu a ridicat în picioare peste 20.000 de oameni: „E un vis să antrenez aici”
0
Temperament italian! Eliminat după 3 minute, s-a răzbunat pe emblema Borussiei
0
Chelsea - Brighton, în etapa #2 din Premier League. Echipele probabile
0
Cagliari - Inter, deplasare dificilă pentru Cristi Chivu în Serie A » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
dinamo..mania pe 16 Iunie 2014, 23:18 DEJA SUNTEM MULTI CU DORINTA DE A NE FACE ABONAMENTE dar vreau sa vad cum se termina campania de achizitii-vanzari. NEGOITAAA, BAIETI putem lua titlul la anul. DARUITI-VA, aveti ambitie si la final o sa culegeti roadele si o sa fim cu totii fericiti. AVETI INCREDERE CA SE POATE. :))))))))))))))))))))) Cat de prost sa fi sa crezi in Negoita si Anghelache?
nepermis de multe erori la constructie si chiar la preluare, de amble parti.
care youth league ? ovaiete
Era culmea sa faci comentarii la adresa lui :)))))
in sfarsit ne-a oferit niste infoprmatii interesante despre cel mai rapid gol la CM si unde se situeaza reusita lui dempsey din acest meci. e un progres enorm..)) taci ca s-a prostit ! acum ne povesteste de ghana, performanta ei din 2006, comparativ cea a lui senegal 2002 si cu alte natiuni africane, la CM !..)) super...
nu stiu ma, eu nu am facut comentarii nici la transferul sau la Steaua. de fapt nu am citit nici articolul, am vazut titlul si atat. ala/aia sunt adusi pentru youth league ca avem nevoie.
Valahule, nu esti la nani? Dimineata trebuie sa cumperi laptic, fugi la somn ! :)))
De ştiut nu cred că le ştie, dar nu asta e mare problemă. Atunci când comentează sărituri cu schiurile, face o treaba destul de bună. Acum pare din alt film, îmi aduc aminte ca la fel a fost şi la olimpiada de iarnă de anul ăsta.
multi si buni. vreo 20. si in tunisia, si in algeria si in maroc, iata ca si in ghana ! si inca in anii 70 (niculae nicusor). chiar si balaci daca nu ma insel a antrenat prin anii 90 in nordul africii, pana sa li se puna basca la arabi sa arunce cu lovelele ca disperatii pe fotbal.
Dinamo are sanse mari la titlu in urmatorul sezon, are un proiect serios.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.