Alte știri din fotbal
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
1
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
13
Fostul campion din Superliga, la moartea lui Gabi Mureșan: „Voi ați pierdut un mare jucător. Eu am pierdut un fiu!”
0
Știri din fotbal internațional
Encore une fois: Franța își așteaptă adversara din semifinale! A avut emoții 60 de minute cu Maroc, apoi a decolat
12
Fostul star al lui Arsenal și City, reținut sub suspiciunea de spălare de bani
0
Controversa de la penalty-ul ratat de Kylian Mbappe provoacă reacții extreme: „Dovada că Mondialul e trucat!”
0
Doar au pășit pe teren în Franța - Maroc și au scris istorie!
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cine este „avocatul-prescripție” care îl apără pe Viorel Pașca: Răzvan ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Astia au bani cat cuprinde si fac pasi mici dar siguri. Stiu si eu ce sa zic? E planul lor...)
negrul ala preia mingea cu capul si face entorsa la stangul..)))) mare ti-e gradina, Doamne...
ma dar tu le urmaresti pe toate meciurile mai da-le naibii
Argentina da,dar asta nu inseamna ca imi plac toti latinii:))
ratare uriasa a americanilor. o sa ii coste.
campioni mondiali nu stiu daca ajung,dar pot reusi sa faca o figura frumoasa
Bine ca nu mai e cu vuvuzele .
Haha, oricum yancheii nu fac nimic la Mondial! Pierd la Germania si Portugalia, dar africanii pot reveni. DEMPSEY! :)) Hai ca l-am simtit. 17 Iunie 2014, 01:01 • Imi place (2) • Comenteaza • Raporteaza Arata foarte bine americanii fizic. Or fi avut cantonament foarte lung cu Klinsmann, altfel nu-mi explic. E mai greu la nationala sa-i pregatesti ca la club iar la fotbal nu prea ai timp ca la handbal. 17 Iunie 2014, 01:08 • Imi place (0) • Comenteaza • Raporteaza
glorie (5819 comentarii) Fiti atenti, eu nu stiu ce sa ma astept de la Ghana desi Statele Unite are un lot imbatraniti in mijloc, cu o aparare mai slaba decat in trecut dar care il are totusi in atac pe Altidore, iar daca Dempsey prinde o zi buna si nu e terminat pai atunci poate marca. Ceva imi spune totusi ca ar fi totusi o surpriza sa obtina toate cele 3 puncte astazi yancheii. Deci ganezii inving cu 2 la 0, DACA NU, atunci ambele marcheaza si castiga oricare dar cel mai probabil ar fi 2-1 Ghana.. Prevad un meci cu minim 2 goluri... Pentru ca nu se va juca la egal! Nu m-as mira sa vedem si un 3-1 Ghana.
V-am intors creierii pe dos postacilor. Buhahahahahaha Sunt eu Moflea si va ᴅᴀᴜ ᴍᴜɪᴇ de peste Ocean. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.