Alte știri din fotbal
S-a lăsat cu 2 după Universitatea Craiova - FC Voluntari: „Și-a făcut ghem echipa. Face umbră fotbalului!”
0
Concluziile lui Filipe Coelho, după 3-1 cu Voluntari. De ce spune: „Nu e stilul meu”
0
„Problema este la noi” » Ce simte Florin Pîrvu că trebuie să facă Voluntariul, după al treilea eșec consecutiv
0
Lovitură grea pentru campioană » Riscă să nu mai joace deloc în 2026
1
Știri din fotbal internațional
Dramă târzie: Liverpool se salvează în minutul 90+9, după ce a fost condusă aproape tot meciul de „coțofenele” lui Jaissle
1
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
1
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
ha ha...)) da, hai sa zicem, e mare portar domle, ce mai..))
mai mult ca niciodata de prin 82 incoace, africanii nu mai surprind cu nimic, nici acum 4 ani, nici acum nu prea impresioneaza. pareau ca sunt in continua ascensiune, cei de la forul mondial, sau unii mari jucatori, spuneau ca, in timp, africanii vor ajunge sa joace o finala de CM, poate chiar sa castige un titlu. accederea Senegalului in 1/2, in 2002, a dat apa la moara acestor premonitii. intre timp, cum spuneam, in 2006, 2010 si mai ales acum, africanii sunt din ce in ce mai slabi fata de europeni sau americani. chiar si asiaticii sunt ceva mai sus in exprimari ( nu numai prin coreea sau japonia, iata si australia, sau chiar si unele tari din Golf).
1 0 la fotbal 7 0 la rugby :))))
am uitat de Ochoa, GK mexicanilor :( nu'i bat croatii daca apara tot ala :D
absolut,nici n-am insinuat altceva:))
as vrea*
Desi as vreau o finala Brazilia-Italia...cu tot stadionul fluierand squadra azzurra si la final cu Buffon sau Pirlo ridicand trofeul.
asa ar fi si normal, sunt mai bune, dar daca azi bat balcanicii, apoi mehicanii au dat de dracu in ultimul meci, va trebui sa aiba un noroc la fel de mare ca in meciul cu Brasil.
Da. Eu in schimb cred ca finala va fi una europeana...ori nemtii cu olandezii, ori nemtii cu italienii, ori italienii cu olandezii :)
doar pentru retete culinare...))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.