Alte știri din fotbal
David Kiki și-a găsit echipă » Plecat de la FCSB, va continua în Superliga în sezonul viitor
1
Fostul jucător de la FCSB și-a încheiat aventura în străinătate și a revenit în Liga 2
0
UEFA, mesaj la decesul lui Gabi Mureșan: „Suntem întristați de stingerea fostului internațional român”
0
LPF a stabilit programul etapei #2 din noul sezon al Superligii » Când se joacă Dinamo - Universitatea Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Este Argentina împinsă și favorizată la Campionatul Mondial? 3 episoade care ridică mari semne de întrebări
0
Legendarul jucător al Braziliei cere demiterea urgentă a lui Ancelotti: „I-aș rupe contractul, să ne dea în judecată!”
0
Premier League bate orice record » Peste un miliard de euro pentru achiziții numai în primele 9 zile de mercato!
0
FIFA a intervenit după ce șederea Norvegiei la Miami, înainte de șocul cu Anglia, a devenit un calvar: „Au fost de acord să ne ajute”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
80 de euro amendă în această țară dacă porți șlapi la volan, 145 de euro pe ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Aici juca una dintre marile surprize ale fotbalului românesc după 2000 » Ce ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Pai noi suntem "interzisi" de ceva vreme.
Bine că am scăpat de această Godzillă a fotbalului numită Grecia ... Ăștia și românii ar trebui interziși la turneele finale . Ambele echipe joacă ceva de-ți vine să vomiți ...
Daca ala nu a fost penalty inseamna ca nu te pricepi!..Pe langa asta, ar trebui sa inveti ca meciul are 90 de minute, nu 85! Olanda a meritat, au luptat pana la final si au trecut mai departe..apropo, au avut penalty si in prima repriza pe final si nu s-a dat..asa ca mai las-o pe asta cu arbitrajul!
Eu n-am vazut sa le puna cineva pistolul la cap adversarilor Greciei. E vina lor ca o nationala plina de vedete cum a fost Coasta de Fildes nu a fost in stare sa-i bata? La Japonia nu aveam pretentii ca na, dar elefantii pe mana lor au pierdut calificarea. Grecia si-a jucat cartile cum a putut mai bine, printr-un joc urat si insipid dar sa zici ca e o crima la adresa fotbalului trebuie sa fi putin sarit de pe fix. Au jucat ce a fost nevoie sa mearga mai departe, tinand cont de ce lot batran au. Nici eu nu-i suport dar bravo lor ca au ajuns pana aici. Noi nu faceam un punct in grupa aia
Mda, care fotbal? Cu aia care stau cu autobaza in poarta? Omul meciului a fost portarul mexican, chiar daca au pierdut.
macar pentru modul in care a evoluat in gripe costa rica merita sa se califice. grecii avusesera pana acum destul bulan, ca joc ioc!
Costa Rica a scapat de cea mai mare rusine de la mondial: a fost la un pas sa fie eliminata de rusinea fotbalului. A fost o insulta la adresa fotbalului ca Grecia a trecut de grupe si ar fi fost sfarsitul fotbalului, daca ar fi ajuns in sferturi.
Pacat ca nu va juca cu Mexic. Am fi vazut fotbal! Dar... daca asa a decis Blatistul Blatter... Vom vedea atletism, judo, lupte greco-romane si SIMULARI. Asta poate oferi Olanda.
in loc de final : ethnikés synchari̱tí̱ria podosfaírou sti̱n Elláda ! podosfairistés ti̱s échoun kataférei to pio ómorfo epidóseis ti̱s elli̱nikí̱s istorías tou podosfaírou se éna pankósmio pro̱táthli̱ma kai í̱tan sta próthyra mias parástasi̱s pio axiosi̱meío̱to ! Eímaste perí̱fanoi gia sas, latrév̱ei ti̱n Elláda ! __ (felicitari nationalei de fotbal a greciei ! fotbalistii au reusit cea mai frumoasa performanta din istoria fotbalului elen la un campionat mondial si au fost la un pas de o performanta si mai remarcabila ! ei sunt mandri de voi, grecia va iubeste !)
o vai, o vai..)) la meciul asta nu le trebuia busola. nu plecau nicaieri din..casa lor.)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.