Alte știri din fotbal
Aventura lui Florin Tănase pentru a reveni mai repede la antrenamente, dezvăluită de Mihai Stoica: „Asta spune multe despre el”
0
Fostul dinamovist are școală de fotbal lângă Horezu și îi vede pe „câini” în lupta pentru titlu: „Nu joacă după ureche” » De ce e degringoladă la FCSB
0
Rapid - U Cluj, debut în Giulești pentru Olimpiu Moruțan » Echipe probabile + cote
0
Unirea Slobozia - Hermannstadt, meci-cheie la retrogradare în Superliga » Echipe probabile + cote
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu riscă să rămână fără un titular! » Liverpool dorește de la Inter înlocuitor pentru Jeremie Frimpong
0
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Încă un atacant pentru Massimiliano Allegri » Ofertat de Juventus și Nottingham Forest, a semnat însă cu Milan!
0
Laurențiu Reghecampf, victorie mare în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
A murit și fratele lui Tal Berkovich, fosta concurentă de la „Chefi la ...
Libertatea
Atenție fcsb...
cei de la fcsb ii iubesc ..adica se iubesc intre ei ..am vazut poze cu mm si reghe :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
"Trebuie să respecte cultura țării pe care o vizitează...are absoluta dreptate aici !!! Sa vedem ce va mai scrie presa "liberala" indoctrinata de corectitudine politica, cind va avea loc CM in Qatar !!!
Nu e filosofie,e purul adevar. Iar daca scrii cu doi ii si telefonul,care e setat pe engleza,sterge un i,nu vad unde e o Asa mare problema. Noapte Buna domn "profesor"
Da cei care nu se tem ca ar putea fi atrasi De barbati,care sunt siguri De orientarea lor sexuala,nu au nici o treaba cu homosexualii. Au prieteni homosexuali. Nu e nici un Pacat. Daca era Pacat nu se mai nasteau. Nu fi Minte inchisa.
cam greu sa faci filosofie pe tema asta, cand nu esti in stare a scrie corect "homosexualii" cu 2 i !
Vă salut. Am mai avut ocazia să discut cu cineva pe această platformă asupra unor subiecte similare ultimelor dvs rânduri și vă asigur că în Olanda mariajul pomenit, contravine legislației, iar proiectul de lege care ar facilita o astfel de uniune, aparține singurului susținător - SGP (Partidul Politic Reformat - cea mai vetustă formațiune politică din Regatul Țărilor de Jos). Pe lângă mai multe puncte de vedere cu obârșii aflate în negura timpului, ca spre exemplu avortul ori pedeapsa capitală, micul partid de rit creștin, a încercat, să iasă in evidență și prin acest exotism, însă fără șansă de reușită.:)
Fain ficior!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce ***. Numai in Rusia puteau sa apara astfel de oameni.Sunt departe de democratie. Care are si partile ei care ne convin sau nu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.