Alte știri din fotbal
Unirea Slobozia - Oțelul Galați, debut pentru Stjepan Tomas pe banca oaspeților » Echipe de start
0
Cvadruplul campion al României, cea mai neașteptată reacție despre lupta la titlu în Superliga
0
Gabi Balint, avertisment după accidentarea lui Ionuț Radu: „Am avut și eu. Atât de greu te refaci...” » Cine trebuia să-l înlocuiasă: „Era mai indicat”
0
Victor Angelescu mizează pe un jucător de la Rapid în barajul cu Turcia: „Poate cel mai bun din Liga 1”
0
Știri din fotbal internațional
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost «Dumnezeu», el este «Iisus»”
1
Fotbalistul din Superliga a fost convocat de urgență la națională » Poate fi adversarul României
0
Rino Gattuso face show înaintea barajului: „Nu vreau să stresez jucătorii, încât să se simtă ca fugiți de-acasă!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Trebuie sa fii dus cu capul sa schimbi antrenorul cu doua zile inaintea unui campionat mondial. Prostia se plateste.
pai cine sa le aduca trofeele daca nu jucatorii din echipa nationala?
Oare UEFA si/sau FIFA stiu faptul ca pe teritoriul Spaniei activeaza 2 federatii de fotbal diferite? Sau e un articol pentru rating in care nu mai conteaza dupa care federatie sa ne mai luam, cea spaniola sau cea catalana?
Minciuni sfruntate, tipice madriliștilor! Vor să arunce vina pe catalani pentru eșecul Spaniei, dar uită că Xavi și Iniesta le-au adus, practic, titlul mondial în 2010!.. Ipocrizie uluitoare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.