Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Cum a ajuns Tah să execute penalty-ul decisiv: „Nimeni nu s-a oferit” » S-a repetat fix povestea din finala Ligii!
0
Abia a ajuns la Real Madrid și deja provoacă Barcelona: „Aș prefera să rămân chel...”
0
Romelu Lukaku avertizează, înainte de duelul cu Senegal: „E printre cei mai buni din lume”
0
Fostul selecționer al Germaniei tună: „Rușinos! Suntem într-o gaură adâncă! E o nebunie că echipa nu a fost pregătită”
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
2
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
5
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Raport alarmant despre armata rusă. Recruții ar avea o speranță de viață de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Salariul minim crește de la 1 iulie. Cu câți bani în plus vor rămâne ...
Libertatea
Despre ce vb?rea intenție...Gianni Infantino e elvețian.nu va păți nimic Hoțoman.
DACA ESTI UN ALBITRU CARE " TE RESPECTZI " SI N-AI ALTE INTERESE...ATUNCI LA UN MECI " PENTRU O CALIFICARE LA CAMPIONATUL MONDIAL " ATUNCI DIN 3..11 METRII CLARE DA-I UNUL..SI CE A FACUT HATZEGAN....A FOST " O FURACIUNE ".EU LA TELEVIZOR DIN ZECE POZITZII..NU AM VAZUT.." LOVIREA CU INTENTZIE A BALONULUI CU MANA IN CAREU ".SA FI TREBUIT SA SE DEA 11 METRII ..ASA CA HATZEGAN DACA NU MAI O SA FIE " CHEMAT " INTERNATZIONAL..E DOAR PE MANA LUI...SE POATE SPUNE CA " I-A FURAT " PE IRLANDEZI......, AM MAI ALBITRAT SI EU CATEVA MECIURI LA VIATZA MEA..SI AM MAI SI JUCAT..IN TERENURI...ASTA E PAREREA MEA
Pai domnilor britanici, voi nu stiti unde are FIFA sediul central? Vedeti unde-i Zürich pe harta Europei!
A fost 11 metri.Uitati-va la mana jucatorului.Daca a fost greaseala la Hategan ce sa mai zicem de arbitrul de la fcsb cu bersava ??? Hai sa terminam cu aceste *** gen Romania.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mafie.aveam x pauză x final.Am pierdut 9 mil.presedintele FIFA e elvețian.a avut directiva. L as da in judecata pe Hoțoman.
"stima noastra si mindria!"...Tovarășe, ăsta-i plagiat !
Cu acest arbitraj lamentabil, Hotzomanu a facut un mare deserviciu arbitrajului si fotbalului romanesc. Va fi trecut pe linie moarta Hotzomanu, iar arbitrii romani vor fi datzi la o parte de la meciuri internatzionale. Cesi face omul cu mina lui, nici Dracul nu-i mai desface! A gasit ce a cautat. A mai fost aspru criticat anul acesta, acest penibil tot pt un meci intertzari in Europa. Parca cu Belgia. In campionat arbitreza numai la comanda. Vai si amar de arbitrajul romanesc! O adunatura de penali. Traiasca psd! Traiasca Dl. Dragnea, stima noastra si mindria! Traiasca Olgutza Lia Vasilexu!
suporterii verzilor au perfecta dreptate.e un arbitru corupt,care a facut si face jocuri dubioase
Hotzigan e arbitrul de casa a lui dinamo,nu e nici o mirare ca a inceput sa fure si-n europa mai ales ca elvetienii platesc bine.
aveti dreptate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.