Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Bătut și la retur de Real Madrid, Pep Guardiola și-a decis viitorul la cârma lui Manchester City
0
Maroc nu se poate încă bucura! Senegal merge la TAS, după decizia care a zdruncinat fotbalul african
0
A întors „ucigașul de giganți” și spune cum a fost posibilă minunea pe care Cristi Chivu nu a reușit-o
0
Știm primele sfertfinaliste din Liga Campionilor! PSG a dat de pământ cu Chelsea, răsturnare incredibilă în Sporting - Bodo/Glimt
13
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
6
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
„E un oraș maghiar”. Mesajele electorale ale lui Viktor Orban provoacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Reabilitarea mareșalului Ion Antonescu, pe masa judecătorilor în 2026. ...
Libertatea
tinichigiule, esti un prostalau! razi ca proasta la...hora!
Tu esti mai stupid decat permite legea! Te minunezi ca vitelul la poarta noua si te uiti precum curca-n lemne, fiindca ai aflat, ptr prima oara, despre infarctul cerebral? Ia-o pe silabe sau pe litere. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La acelasi meci ca si tine, dar fara a fi suporterii Bra:))...omule, tu ai niste observatii in regula, insa superioritatea Bra de care vorbesti tu s-a vazut cam din min 55-60, cand Belgia a lasat-o moale in mod deliberat...prima repriza a Belgiei insa a fost de manual, dupa parerea mea
Nici fundasi laterali, vorbind strict despre Brazilia, nu mai au. Actualii fundasi laterali nu pot fi comparati cu Roberto Carlos sau Cafu nici daca se mai nasc o data.
Brazilia s-a considerat invingatoare inainte de incepe meciu'. Belgia, desi a facut un meci anterior mai slab, fiind convins ca vor pierde cu brazilienii, are un lot omogen si una dintre cele mai valoare generatii sportive din istoria nationalei lor. Pe de alta parte, Brazilia si-a pierdut din identitatea sportiva. De la generatia Ronaldo, Rivaldo etc, schimbul de generatii nu a functionat la ei. Jocul lor s-a europenizat, mingi aruncate in careu. Daca inainte nationala lor avea mai multi lideri in vestiar, acum nu mai exista asa ceva. Neymar nu poate fi considerat un lider. Hazar et comp au muncit si s-au sacrificat inca din primul minut. Semifinala dintre Belgia si Franta va fi una foarte interesanta.
Doar daca esti manelist.
zicea insufficinet funds:))
Să-i vedem pe francezi cu Belgia!Am zis că actuala generație a Belgiei poate câștiga CM.Prazilienii nu au jucat rău,insa au ratat cu seninătate și au încercat în stilul lor caracteristic să primească penaltyuri.Nu am înțeles atitudinea antrenorului belgian.Erau călăriți,prazilienii făcuseră 3 schimbări iar el nu a avut nici o reacție.A făcut prima schimbare după minutul 84 și nu a făcut decât 2 in total.Nu știu ce plan a avut dar era să-i coste pe belgieni in final.Sper să câștige CM,au valoare de asta.
stai jos ,stiu ce hram porti ,eu nu sunt pacalicii astia de-ai tai de p-aci sa-i fentezi ...pulyfer...
Arbitrii sunt varza.CU TOR CU VAR, NU VOR sa DEA.ce trebuia sa- i scoata ochiul??FURACIUNEEEE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.