Alte știri din fotbal
Cum explică Rapid pierderile de aproape 7 milioane de euro: „Dacă nu vinzi...”
0
Și Dinamo protestează, după modificările Legii 4: „Ridică o serie de probleme serioase”
0
A lăsat-o pe FCSB pentru Dinamo și dezvăluie secretul celor 2,01 metri înălțime: „Toți îmi spun «Wembanyama»”
0
Martor la leșinul lui Mircea Lucescu în cantonament: „A fost foarte nasol, nu știam cum să reacționez”
0
Știri din fotbal internațional
Bătaie între ultrași la derby-ul Steaua Roșie Belgrad - Partizan: curele, pumni și torțe în interiorul arenei
0
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
ha ha ha croatia umileste argentina cu marele messi in teren!marele mesii nu s-a vazut deloc eu cred ca e rezerva!felicitari criatilor
bară! instrucție
Da ba, chiar toti comentau asta :)))
Rakitic bară..extraordinar.:)
Eu dau vina pe antrenorul Argentinei, să ai atâți fotbaliști de top și să nu știi să scoți 100% din ei? Mare păcat.
de ce nu l-o fi coborât să coordoneze jocul cu pase inteligente? A devenit obositor să-l tot vezi cum ia mingea și intră în careu cu ea încercând să dribleze juma de echipă?
acum cateva zile comentati toti pe aici ca argentina e favorita la trofeu...eh...uite cat fotbal stiti...
Fugi ba pseudospaniolule...
...și să știți domnule, la cum evoluează situația n-ar fi exclusă o majorare a scorului.:)
I-a cam aratat Modric cum se face :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.