Alte știri din fotbal
PNL, mesaj emoționant după decesul lui Gabi Mureșan: „Asta stă mărturie”
0
Eugen Trică și-a găsit cu greu cuvintele după decesul lui Gabi Mureșan: „Credeam că e fake. I-am dat și mesaj”
0
Ionuț Rada, după moartea lui Gabi Mureșan: „A fost o onoare”
0
Reacție tulburătoare de la CFR Cluj, după moartea prematură a lui Gabi Mureșan: „Ne lipsești deja”
0
Știri din fotbal internațional
Șeful arbitrilor neagă influențe externe și explică deciziile din Argentina - Egipt: „Nimeni nu le poate pune la îndoială integritatea”
0
Anunț despre titularul Franței înaintea „sfertului” cu Maroc » Ce a decis lui Real Madrid pentru Tchouameni
0
Dat afară de portughezi, Roberto Martinez are deja o ofertă! » Ce echipă ar putea prelua antrenorul spaniol
0
Mesajul lui Cristiano Ronaldo după ultimul meci la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mitul „bunului samaritean” versus realitatea crudă a azilelor din Bihor. ...
Libertatea
Senor, măcar dacă le-ar asorta. Dar șosete albe și sandale maro? Plus pantaloni verzi:))
*** Cine te ia pe tine in serios ? Toti stiu ca esti pr0 s t u l site-ului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ay, ay, ay! Deranj mai mare decât după dieselgate:))
S-au dezumflat complet nazistii lui werner, sa speram ca nu trec de grupe.
Eu cred ca tu esti roman get beget !
Totuși v-a lăsat să postați "V"-ul de la Victorie. Mic, dar milos.
Meciul a fost frumos, dar Mexicanii au spart gheata primii. Pe urma nemtii au muncit, mexicanii s-au aparat, dar germanii n-au avut destula imaginatie sa revina. Dar au meciuri mai usoare acum, cu Suedia si Coreea de Sud, unde pot invinge ca sa se califice.
Baieti si fete....ati auzit vreodata de expresia "casa de pariuri" ?
Nu mi s-a parut penalty, a cazut usor. Defensiv Mexic a jucat bine, dar au ratat cam usor niste sanse clare de contraatac, pe care le-au irosit de parca erau juniori, cu superioritate clara pe faza de atac. Nemtii, latinizati la maximum, un joc fara niciun orizont, schimbari tarzii, un Ozil mort tinut in teren tot meciul, un Timo Werner care trebuie sa aibe un spate extrem de puternic sa se afle fie si in lotul pentru Mondiale (ca altceva nu are) si cam un singur jucator capabil sa traga de la distanta (Draxler). Iar omul de careu de care aveau nevoie cel tarziu de la pauza a fost bagat in minutul 80.
Selectionata Germaniei, la fel ca a Argentinei, are jucatori, dar nu are echipa. Nu s-a vazut nicio strategie de joc din partea nemtilor. S-au considerat dinainte invingatori. Pe de alta parte, jucatori mexicani au jucat foarte bine defensiv si s-au dublat foarte bine in aparare. Mexicanii au meritat victoria fara doar si poate. Sa nu mai spunem ca Hummels trebuia sa fie eliminat, iar selectionata Mexicului trebuia sa primeasca un penalty. Ca o impresie de suporter, infrangerea nemtilor a adus bucurie nu doar suporterilor mexicani.))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.