Alte știri din fotbal
Fostul jucător de la FCSB și-a încheiat aventura în străinătate și a revenit în Liga 2
0
UEFA, mesaj la decesul lui Gabi Mureșan: „Suntem întristați de stingerea fostului internațional român”
0
LPF a stabilit programul etapei #2 din noul sezon al Superligii » Când se joacă Dinamo - Universitatea Craiova
0
Daniel Pancu l-a validat imediat pe Daniel Graovac: „Am votat cu două mâini pentru transferul lui”
0
Știri din fotbal internațional
Starul din Premier League, cercetat după ce a provocat un accident rutier
0
U Cluj n-a câștigat în niciun amical estival, dar Cristiano Bergodi știe miza partidei cu Dinamo Kiev: „Istoric”
0
Românul care a jucat în Ligue 1 vede Franța pusă în pericol doar de o singură adversară: „Te face cu capul”
0
Albion Rrahmani a semnat în Serie A » Rapid a mai dat un tun financiar după transferul atacantului
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
80 de euro amendă în această țară dacă porți șlapi la volan, 145 de euro pe ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Aici juca una dintre marile surprize ale fotbalului românesc după 2000 » Ce ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Arabia Saudita adversar perfect de slab in meciul de inaugurare pentru rusia! Masinaria ruseasaca n-a scartiit deloc . "Lada kalina" cheama "Mercedes Benz" la duel?:)
Nu mai este nevoie, la cum se miscau la finalul unui meci cu Arabia Saudita, ce sa-i mai testezi ca ies cu anemii si cu nivele mai mici de hormoni, in niciun caz mai mari.
Ceea ce e o porcarie mai ales vazand meciul de azi. Si asa ajung acolo echipe semi-profesioniste, pe cine sa mai trimiti din Asia? Macar de ar mari doar Africii si Europei, eventual mai dai 2 locuri Americii de Sud, dar sa mai trimiti echipe asiatice cand deja sunt prea multe... sigur, e o competitie mondiala, trebuie sa se simta, dar parca nici o echipa ca cea vazuta astazi nu e normal sa participe la un Mondial.
In 5 ani...ca-i naturalizeaza dupa modelul handbalistilor din Qatar.
Eh, banul dictează, sportul este un mare business. Parcă văd că în zece ani își fac saudiții o echipă de hochei pe gheață ce le va pune serioase probleme la mondial rușilor, americanilor și chiar chinezilor:))
Nasol atunci inseamna ça si peste 4 Ani tot la TV vedem mondialul top
Unii mai slabi ca astia l-au dat afara pe Razvan Lucescu...si tot pe la aia juca cel mai mare fundas central din istoria moderna a fotbalului- Grigore.
Astia sunt fotbalistii[???] pe care ii antreneaza fabulosii,zeii,nemaipomenitii ,,reghe'' si ,,,oli''?hahaha
Asa au profitat si altii de a noastra.
Sa fie o singura divizie si sa se joace sistem cupa! Sau o liga cu unica cu serii judetene(normal, in Bucuresti una pentru fiecare sector) iar in cupele europene participam prin tragere la sorti(10 campioane in UCL, restul in E.L.). Ca sa nu se supere nimeni daca diferenta intre primele doua e mai mica de 5 puncte sa fie doua campioane.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.