Alte știri din fotbal
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Start în partida fără nicio miză
5
Și-a anunțat retragerea din fotbal imediat după turul barajului Chindia - Farul
0
Denis Alibec s-a enervat: „Nu mai înțeleg ce se întâmplă la clubul ăsta”
0
Antrenorul Chindiei, după remiza cu Farul: „Nu vreau să se înțeleagă greșit”
0
Știri din fotbal internațional
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Vorbesc de ultimele Mondiale, de 2014, 2010, 2002 etc. Nu ma refeream la cele din 90 sau din 82. Parca totusi, nici la ultimele editii nu vedeai asa ceva.
Este corect daca spunem ... ca Germania este Clovnul CM Rusia 2018? ...:))
De acord, Blitzkriegul a fost un atac rapid de tip "hoarda" pentru ca ei erau cat de cat constienti de puterile lor. Dar au avut si victorii mari, mai degraba tactice, cum a fost cu Franta.
Dragnea la puscarie, pacalicilor psdisti!
da, dar in cupa campionilor jucai 4 manse si erai in finala. n-aveai zeci de meciuri amicale, echipele circulau mai putin, nu era o lume asa globalizata. acum, dupa ce se termina mondialul, m. city se duce in china la nu stiu ce turneu si...ma rog, ai prins ideea.
un cuvant ... necenzurabil ...:)) Incerc sa respect regulile site-ului ... in timp ce *** si pe ce-i care-i sustin pe nemti ...:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bună seara domnule. Probabil a dorit să tasteze " beach " dar s-a opus autocorectorul de altă sorginte.:)
nu am vazut niciodata pe germania sa elimine o echipa puternica ...:)) si in ww2 ... au avut numai victorii cu desculti, si aia atacati prin surprindere ...:)) nemtii sunt de genul ... 'sa castigam ce e de castigat' ...:))
Teoretic sunt de-acord cu ce spui, totusi un lucru ma depaseste: e prima cupa mondiala care se joaca asa? Eu stiu ca toate se jucau la final de sezon, vara, dupa multe meciuri de campionat, cupe europene... Parca asa ceva n-am vazut niciodata, deci nu cred ca doar asta e problema. Si sa fim seriosi, sa-i intrebe pe jucatori ce spun de disputearea CM din 2022 iarna, pai toti sunt oripilati. Sigur ca daca conceptia e sa nu se mai joace deloc, poti sa le dai liber si sa faci pauza un sezon pentru echipele de club, ca tot aia iese.
si piturca al germaniei are vina (probabil nu l-a vazut de breton pe leroy sane), dar nationalele mari au probleme. adica jucatorii lor mari, uzati pana la urzeala la sfarsitul lui iunie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.