Vreau sa-l aud pe Ioanitoaia ce are de zis acum. Vad ca mizeria de articol scris de Buzarin a disparut.

Din cate vad, muntenegru ne-a cam scos de pe orbita. Nu credeam ca va fi asa, dar.. se pare ca ratarea lui stanciu va cantari decisiv in foarte probabila ratare a calificarii Romaniei

observator_federal  •  12 Octombrie 2016, 07:01

Ce-ar mai fi de zis? ... Danke Nikushor!

bdgeorge
bdgeorge  •  12 Octombrie 2016, 05:10

pai nu e Armenia cea mai slaba vai de mama lor??? la fel ca in meciul niostru eliminare si apoi nu au putut sa dea gol polonezi decat dupa ce expirasera si prelungirile..se pare ca 5-0 ala chiar a fost un rezultat mare..polaci au facut egal si ei la astana danemarca va lua bataie banuiesc sunt clar subtiri rau asa ca lupta e in 3 ..

andrei.33
andrei.33  •  12 Octombrie 2016, 02:29

Surprize uriase? Care-s alea? Jurnalism de carton.

edy91
edy91  •  12 Octombrie 2016, 00:08

of of of. Ce bun mai era acum golul lui stanciu. Sau sa nu fi luat noi gol de la jovetic...

10209797954731586
Andrei Demsa  •  12 Octombrie 2016, 00:04

M-am lamurit si cu Polonia in seara asta ... Danemarca plimba mingea degeaba ... Muntenegru joca bine tactic, dar fotbal nu stie ... Romania trebuia sa joce cu ghete adecvate gazonului respectiv, pe gazon dinala nu se joaca cu ghete pentru iarba naturala, ca sa nu faci patinaj artistic ... kazastanii sau cum se zice par niste psihopati iar Armenia fara ghinion putea sa si castige :)

samertx
samertx  •  11 Octombrie 2016, 23:54
Postat de luciann pe 11 Octombrie 2016, 23:43

Cat bulan pe Lolek si Bolek!!!

Bulan de bulan, Lucică. Au muncit, dar acolo se vede diferența de valoare. Ratezi în trei pe contra-atac și faci fault în minutul imediat și ultimul al meciului la 25 de metri de poartă.