Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
În cupele europene când Napoli a câștigat Cupa Uefa în 1987 în rezumatele meciurilor de la televiziunea bulgară. Plus că mă refeream în general, la italieni și cei care l-au văzut jucând live pe Diego. Pe pariu că dacă mergi în Napoli și faci un sondaj despre cine e mai bun nimeni nu va zice Messi.
nu cred ca e nimeni pe aci sa-l fi vazut pe maradona jucand la napoli. cei mai multi nu erau nascuti pe atunci, iar restul n-au avut unde. tu unde ai vazut napoli in perioada aia?
Diego Armando Maradona. Geniul suprem al fotbalului. Cine l-a văzut jucând la Napoli în perioada 84-90 sau la cele două campionate mondiale din 86 și 90 poate depune mărturie că a fost și este la ani lumină de Messi. Viața extrasportivă a lui Diego nu se pune. Vorbim strict de fotbal. Pe vremea lui Diego, France Football nu acorda Balonul de aur jucătorilor din afara Europei, altfel Maradona ar fii avut în vitrină 7 baloane de aur. În anii 80, Michel Platini a luat 3. Mare fotbalist însă sub Maradona. Maradona, Ronaldo brazilianul și Ronaldo portughezul sunt cei mai mari jucători din toate timpurile. Diego Armando, la ani lumină de toți care au jucat fotbal de când s-a inventat sportul ăsta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.