Alte știri din fotbal
Dorit în Superliga, Juan Bauza este aproape de a semna în Grecia
0
Gigi Becali, după dezvăluirile GSP: „E posibil!” » Ce zice de viitorul lui Baciu
0
Gigi Becali „se lasă” iar de fotbal: „Am rămas înapoiat! Vând echipa și cu asta, basta!”
10
S-a aflat motivul pentru care Gigi Becali insistă cu Mihai Toma: „Mi-a zis MM...”
2
Știri din fotbal internațional
Fanii s-au bătut cu scaune, poliția a intervenit, meciul a fost suspendat
0
Barcelona riscă și face un nou pas pe pista „Julian Alvarez” » Ferran Torres, enigmatic: „Vreau să fiu fericit”
0
PSG face furori » Bilanț-record pe piața transferurilor
0
Infantino cerșește ajutor la Casa Albă! » Cu ce-l amenință UEFA, CONCACAF și CAF
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Cum descrie presa străină operațiunea spectaculoasă din România pentru ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
De ce ploile din România nu schimbă debitul pe Dunăre și cine deține cele ...
Libertatea
Asta e precum punctele aduse de fcsb României... ce sa facă Mihai Tudose cu punctele aduse României
Dar nu mai hot ca bricheta deaconu
Si-a dat cu tesla in ...cap!Unul care favorizeaza anumite echipe pe fata in RO are pretentii de mare arbitru.Cand ii auzi pe unii,atunci cand gresea,ca trebuie protejat,ca dupa atatia ani avem si noi unul vazut bine de FIFA si UEFA iti vine sa-ti iei campii!Este un mediocru!
Nici vorba de penalty.
Arbitru promovat din lipsa de arbitrii. Un arbitru foarte slab, de duzina pe care cineva il tine mereu "in brate". Cum este fotbalul romanesc asa sunt si fluierasii nostri!
Hotzigan e ala ce o fura cu orice ocazie pe Steaua si inventa 11m pentru dinamo, asta-i mai mare hot decat celebrul corpodean.
Hategan a decis ca Irlanda de Nord sa stea acasa
Este evident ca la faza asta nu se impunea penalty nici daca lovea mingea cu mana pentru ca la sutul elvetianului jucatorul nord irlandez nu avea cum sa aiba vreo intentie. Cu alte cuvinte greseala premeditata a arbitrului.
N-a fost penalty,i-a ingropat pe nord-irlandezi
Se alinta si el :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.