Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
1
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Somn ușor...
Care e diferența dintre sistemul de joc al clujenilor și sistemul celorlalte echipe? Celelalte echipe din Liga 1 trimit mingea spre dreapta (sau spre stânga) cu speranța că va ieși ceva. În schimb, când ceferiștii trimit mingea spre dreapta (sau spre stânga), ei ȘTIU de ce fac asta!!! Felicitări, Dan Petrescu!!!
O altă lovitură încasată de cei care, neavând habar de realitate, vorbesc aiurea de situația financiară a clujenilor!
exact,astia sunt in faliment nedeclarat. fara grupele e.l. sunt ca si falimentati. datorii de peste 30 de milione de euro.oricum penibila prima de doar 5 mii. ha ah ha.
Abureli, are restante de il doare capul, da 5 mii din gura ca nu i greu sa promiti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.