Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Clona fcsb cu cine joaca gulie?
CFR, prostalaule.
Jablonec si Randers ...hahahaha, cu cine au ajuns sa joace fierarii. Daca pierzi la 5 goluri diferenta, intertoto te asteapta.
Și pt cei care sparg semințe privindu-i nu e rușine?!?
Daca Olanda, Cehia si Danemarca au fotbal mai slab decat al nostru, atunci, da, se poate zice ca KVSC a avut noroc!.. -:)
CFR poate si trebuie sa treaca de aceasta grupa. O necalificare ar desavarsi anul catastrofal pe care l-a avut fotbalul romanesc la toate nivelurile.
cupa intertoto e asta
Nu aș zice noroc. Cu Randers chiar ghinion
Se pare ça au avut noroc la tragerea Asta, mai ales daca vine si Danutzu ch tactica lui au sanse sa joace in primavara
Nu-i adevarat. Sint multe echipe bune in Europa, de aceea UEFA a mai creat o competitie !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.