Alte știri din fotbal
„Vreau să le mulțumesc doamnelor de la bucătărie!” » Jucătorii Craiovei, show și la declarații: „Nu vreau să plâng, dar nu pot”
0
România U17 și-a aflat adversarele de la Campionatul Mondial! » „Tricolorii” debutează în premieră la turneul final din Qatar
0
A comis-o! Octavian Popescu a râs de convocările lui Hagi, apoi și-a șters reacția
11
Fostul mijlocaș al lui Dinamo a acceptat oferta lui Nicolescu și va antrena echipa a doua » Surpriză și la U19
1
Știri din fotbal internațional
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
O deplasare lunga și costisitoare!
Colegii de salon sunt de acord cu trăirile tale onirice pe care le reversi în permanentă?Ești formator de opinie între ei?
Ghinion ... acum pierd o gramada de bani cu transportul pina acolo ...
Cui ma , voua care sunteti ciuca batailor in Mamaliga ?
Sa speram ca nu va mai calificati niciodata in cupele europene, sa fie dreptatea pana la capat.
Practic au jucat de la egal la egal cu croații, dacă era mai inspirat Buș puteau egala, dar asta e fotbalul. La ce au arătat până acum cred ca au șansa lor și cu Astana chiar dacă, la fel ca și până acum, “frații” nu sunt favoriți. Cred insa ca adevăratul adversar e distanța, încă nu îmi e foarte clar de ce avem țări asiatice afiliate la UEFA. Hai ca poate in cazul Israelului găsim niște argumente cat de cât logice, dar Kazakhstan!? Really!?
Te faci de ras.
In mod normal Astana ar fi o echipa prea puternica pt Corvinul dar daca s-au chinuit asa cu moldovenii, de ce sa nu speram?
dreptate cui?
Sa speram ca kazacii vor invinge pentru a face dreptate! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.