Alte știri din fotbal
Motivat de ostilitatea ce va fi în Bănie la finala campionatului: „Ne va da energie”
0
Csikszereda – FC Botoșani » Meciul care deschide ultima etapă din play-out. Echipe probabile
0
Edi Iordănescu o spune prima oară după Euro 2024: „Vă dau 3 nume. Am fost într-o situație ingrată”
0
Nicolescu le-a bătut obrazul fanilor lui Dinamo după ce a fost înjurat chiar de ziua lui: „Trebuiau să țină cont”
0
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah poate rămâne în Europa: ofertă astronomică primită de egiptean
0
Arne Slot, după ce Liverpool a suferit un nou eșec în Premier League: „Face parte din sezonul nostru”
0
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am zis sa ma bag si eu in seama. Care e problema?
dumneata cu ce ocazie pe aici?
dumneata cu ce ocazie pe aici?
Băi Cordea , nu ai văzut bine bă! Aia nu era galerie , aia era grădinița lui Mustață formată din 1.500-2.000 de puștani de 15-19 ani. Restul erau "cetățenii" din Jud. Ilfov (majoritatea) care au dat 10 lei pe bilet să vadă circul cu desculții ăia de Liga a-2-a. Auzi cică: "Eroul fermecat de galerie"!!! Da ce bă "eroule" , tocmai ai căzut din Lună de te-a fermecat "galeria" aia?!!!?
Articol gsp: “ a declarat Andrei Cordea, cel carea făcut apoi o promisiune întregii suflări roș-albastre: Nu cunoaștem prea bine următorul adversar, dar sper să ne revedem în toamnă și în primăvara europeană“ :))) cel mai penibil job in industria media din Romania este la gsp. Absolut fara cuvinte…O promisiune…sper… :))) vorba lui Milica fecesebistu: mai aveti frati? :)))
40.000 de spectatori? Inelul 3 de la Tribuna 1 a fost GOL.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.