Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Ai aparut ***? Unde ai fost ieri ca te cauta lumea sa te felicite?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Buna ziua . Domnule Chirila toată stima dar cred ca nu înțelegeți a declarat de multe ori domnul Becali ca e jucăria lui pe el îl interesează sa vanda nu sa facă performanta. Asta e Domnul Becali nu înțelege ca face rău el crede ca face bine. Sunt suporteri care suferă pentru performanta. La avut pe Oli liber pe Lucescu Jr liber Lucescu liber oameni cu cunoștințe despre fotbal . Despre fotbal cred ca este un faliment total cel romanesc
Chirila dar lantul tau unde e ??
Gigel îl ține de 4 ani pe talismanul Vlad în poartă, cu el "succesurile" sunt garantate =))))))
am auzit ca Fc Gazenrekt Berceni e calificata direct in finala dar pierde, desi e singura participanta
Eu tot cu Formația Cârlanilor Supuși lui Becali țin, orice ar fi. Până la urmă, ne-a scos un nume pe care-l știe toată Europa, adică Șahtior, nu 17 Nentori, nu? Așa că trăiască Gigi, cel mai bun conducător!
Ai dreptate! Insa in acest caz si in inca cateva situatii a avut el dreptate. Aici si un orb ar vedea ca fcsb este condusa spre distrugere. Presa ii canta-n struna cu asa-zise perle, care daca au un jucator mai acatarii sa ii marcheze devin pietre de moara. Pana la urma daca iei lotul fcsb in parte toate aceste staruri sun zero barat, niste simulatori cu figuri in cap si care nu sunt capabili sa dea 2 pase legate.
=)))))))))))))))))))))
Chirila e unul dintre acei specialiști care spune doar tâmpenii.
Sa-i traduca cineva lui Gigi ce inseamna "Perseverare diabolicum est". Daca afla asta, poate se lasa de antrenorat dupa ureche!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.