Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Toata Romania va fi fericita, cand vor incepe "derby"-urile pt play-out-ul mamaLigii 2, DoarDiviziaB - Cazemata UM CSA Regal Bucuresti :))))
Da ma postache DAR IN 1946 NU AVEAU GLOB DE CRISTAL NICI TATARASCU NICI ALEGATORII :)) Repet ideea, nu e greu de inteles: in 1946 existau doua optiuni majore 1. Blocul Partidelor Democrate (in care se ascunsesera comunistii) cu Social Democratii, cu Tatarascu (repet PREMIERUL ROMANIEI timp de 4 ani in anii '30) etc etc si de cealalta parte taranistii CARE TRASESERA IN MUNCITORII DE LA GRIVITA CU DOAR 13 ANI INAINTE. Pai ca sa te iei de rapidisti ca au jucat cu soarele pe piept trebuie sa ai mintea pusa sub sechestru :))
spune cisntit,iti este frica de faptul ca la voi sunt vreo 3 dinamo si sa nu care cumva sa spuna ca adevaratul dinamo este in liga a 3-a sau a a4-a:)))
*** *** retrogradarea lui vitan barzesti si iminetul ei faliment. ***? ha ha ha. sa spui de faliment cand Steaua este cam singurul club cu profit urias inseamna ca *** rau de tot. umilintele pricinuite de faptul ca vitanul tau barzesyti falimenteaza.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ne depășește Dudelange la coeficient? Păi vorbim despre o echipă care ne-a eliminat campioana... Aici a ajuns fotbalul românesc...
Nici eu nu sunt de aceeași părere.
lasa poisonele ...nu-ti mai proiecta temerile si frustrarile pe care le ai cu dinamo !!!si stii cum se zice : cine sapa groapa altuia , cade el in ea.... lucru comfirmat !!!
din moment ce avem - in ultimii ani - drept antrenor si director sportiv un cioban prost ...nu te mai mira ca echipa e in picaj!!!
In ceea ce il priveste de exemplu pe Tatarascu fondator al unei factiuni rupte din PNL in 1944 el ca orice tovaras de drum al comunistilor a sfarsit in inchisoare de unde a luat tuberculoza de care a si murit. Partidul lui adica Partidul Național Liberal-Tătărăscu a fost desfiintat de comunisti in 1947, ca de fapt toate celelalte partide politice necomuniste.
Pentru asta steaua trebuia sa retrogradeze ceea ce nu s-a intamplat, iar fcsb-ul actual trebuia s-o ia din div. a 5a, ceea ce iarasi nu s-a intamplat!!!! Nu se poate trezi cineva dupa 20 de ani ca vezi doamne nu s-a facut corect tranzactia. Daca ar fi asa, cineva din clubul steaua/ armata ar trebui sa faca puscarie pentru inselaciune iar becali / razboinicul luminii (b..l b....lor pe scurt) ar trebui despagubit! Oricat de antipatic imi este becali si oricata "boala" as avea pe steaua ca suporter DINAMOVIST, pentru mine si cred ca pentru toti fcsb=steaua! Cum si Craiova lui MItitelu este adevarata Craiova!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.