Alte știri din fotbal
După calificarea din Europa, Mihai Rotaru anunță transferuri la Universitatea Craiova: „Suntem în discuții”
0
Karlo Muhar: „Nu sunt încheiate negocierile cu FCSB. Am și alte oferte din Superliga”
0
„Grădinița” lui Nuno Campos » Ce performanță unică bifează Dinamo în acest start de sezon
0
Pleacă de la CFR Cluj fără vreun minut jucat!
0
Știri din fotbal internațional
Un umil Balon de Aur » Fanii au rămas uimiți văzându-l pe campionul mondial la îmbarcarea în zborul low cost!
0
PSG, aproape de o nouă lovitură: 55 de milioane de euro pentru o nouă opțiune în atac
0
Reîncepe Süper Lig: colecție de vedete și 10 români la start » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip
2
Inter și Lazio au modificat de urgență termenii transferului!
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
3
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Pacionel joacă? A, scuze, ăia-s în divizia B...
Dinamo de la ce ora joaca? :P
-S-a vazut ce au decis tribunalele civile: perioada 98-03 este in aer! Asa ceva...:))) PS. Si cu toate astea...le-a dat-o peste bot talpanistilor care ne atacau continuitatea sportiva!:)))
Postacii erau ocupați pe articolul Craiovei. Acum ușor ușor se muta aici. Sincer prefer 50 de comentarii pertinente în locul a 500 de comentarii inutile.
Nici o surpriza..foarte slabi sunt kazacii astia..totusi locul 11 din 14 la ei in tara...fcsb nu joaca cine stie ce, altfel trebuia sa aiba macar 3-0 la pauza..singura surpriza este greseala "incredibila, impardonabila" a lui mirel de a nu il convoca pe cordea, in viziunea lui mironica. Daca mai inscrie o data cordea, se leaga si de mancini ca a gresit impardonabil cand nu a fost convocat la nationala italiei, ca tot a facut junioratul la novara.
Conduce steaua prostilor.
E misto filmul pe Hbo ! Asta apropo de ...unde dai si unde crapa ! :))
și ți-a dat-o :))))
am schimbat esența :)))
branzoi, iti miroase gura a branza!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.