Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Oare Elton mai joacă? Îl vrem înapoi! :))
numai prostovanul a luat cafteala !! asa a vrut dumnezeu !!
Ce sa mai zica si pipereanul cand a vazut ce impiedicati are in echipa si pe care ii plateste regeste pentru nivelul fotbalului de la noi ?? Cand te gandesti ca nu cu mult timp in urma ne ameninta ca in curand Fcsb se va lupta in Liga Campionilor cu Barcelona si Real Madrid !! Te apuca efectiv rasul !!
E TOTUSI HAIOS SA VEZI CUM DUPA ATATIA ANI PUSCARIASUL CARTONAT INCA IL FACE LA BUZUNARE PE CIOBAN CU ACESTE 'TRANSFERURI" PE CARE LE RECOMANDA :)) De la Elton la Joonas asta lista e FOARTE lunga :))
Nea Gigi da-l bre afara pe MM si apoi trage cortina !! Astia se desfiinteaza inaintea lui dinamo =)))) sa vedeti cum pleaca prostii "la" armata
Dovada că mega "managerul" *** primește bani "de pomană" de la cioban, doar pentru că au fost colegi de suferință. Încă mai am cutia de carton de la mașina de spălat, oare nu i-o trebui?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasati l voi pe Tam, asta abia ce a venit, are circumstante, pana se acomodeaza etc. Problema mare la echipa fara nume/pe persoana fizica e ca *** O Popescu, cel cu pretentii de mare fotbalist,este constant printre cei mai slabi de pe teren.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta se intampla cand aduci desculti la echipa.....unii de nici nu stiu sa se lege la ghete.....
:)) ce *** e la ăștia... Emiluț ești pe aici? sc fc fcsb sa e echipa ta favorită, nu Steaua! Mai ai frați?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Puscariasul asta nu are pic de demnitate ! Se joaca cu cuvintele, minte cum respira ...o mare *** care face rau fotbalului si *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.