Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Gigi mai fă vreo două, trei biserici și un pod peste Bahlui! Inginerule!
Fecesebe este o echipa slaba, asta e realitatea.
Așa cum au punctat și Vasile Miriuță și Neluțu Sabău de atâtea ori, FCSB nu este o echipă. Avem doi jucători extrem de individualiști, respectiv Coman și Oct. Popescu. Foarte multe dintre fazele de atac sunt stricate de către cei doi. Apoi mai avem jucători de fotbal care dau în nas încercând să practice jocul care le este profesie, cum este Ov. Popescu. Bomboana de pe colivă o reprezintă lipsa antrenorului profesionist. Meciurile câștigate până acum se datorează hazardului, culmea, ca urmare a egoismului celor doi "talentați". Mult amatorism la FCSB. Păcat ...
GIGI , trebuie sa ridici o "Biserica" , pana Joia viitoare altfel , porti "Doliu"
atâta timp cât Becali e antrenor jucătorii nu au personalitate , Cu un om în plus scoți atacantul ... mă mir cum de nu la băgat pe Harut in locul lui Companio
hai baietii aia care ziceau ca FCSB ia 5,unde sunt?aaa se uita la echipele lor din cupa satelor
Nea Gigi, nu fi trist.Daca chiriches a avut noroc ca nu si-a dat autogol, lasă că va face ,în deplasare, o nefăcute. E obișnuit și profesionist în gafe.
Companionul joaca bine numai cand e Barsan la centru !!
Tiki taka baaarcelooona:))))
Lauda-te ca ai batut recordul de audienta pe Ghencea. In rest.... nimic, asta-i tot. Bun, doar asta am ajuns sa urmarim?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.