Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Putzin ??? Nuuu,mult de tot !
Dar de o echipa surogat din România care a luat 10 de la o daneza anonima, cate o manita pe meci, cine isi aduce aminte?
Cine își aduce aminte de o echipa din Danemarca care a pierdut cu 6-0 la București cu FCSB(Steaua)?
Echipa impostoare a lui becali nu mai are adversar in Romania, dupa ce a castigat la limita cu 2 echipe nou promovate, Dinamo si Otelul(acestia avand niste ocazii foarte mari), a castigat prin hotie cu CFR, iar cu clona FCU nici n-are rost sa mai discutam de ce a invins. Uite de asta detesta o tara intreaga echipa fcsb si spera sa primeasca o lectie de la danezi.
Asa este, dar în cazul de fata , când instanta a decis altceva și tu folosești ceea ce-ti interzis inseamna doar subiectivism . PS- sigur, cred ca esti rațional în alte situații dar dragostea fata de fcsb te face subiectiv. Nu o lua ca pe o critica pt ca fiecare dintre noi , în multe situații, suntem subiectivi.
Ma, tu chiar ești prost!Cum poți scrie asemenea prostii, când meciurile au loc în Conference League.Vorba lui karagandy, alias 7 conturi:Doamne, asa ceva......"
...nu numai ca a eliminat fcsb-ul dar le-a dat și cu terenurile în cap. Au fost doua și nu unul . Scorul general nu-l mai amintesc .
Rationalul cu subiectivismul se pot "imbina" perfect cateodata, amice!
...si puțin talamb
...buzunarul de la spate al nadragilor tai.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.