INTERNATIONAL  »  CONFERENCE LEAGUE  »  DUNAJSKA STREDA - FCSB

VIDEO Eroul FCSB din Slovacia: „Suntem favoriți la calificare”

Dunajska Streda - FCSB 0-1 | Joonas Taam, eroul roș-albaștrilor în Slovacia, a oferit o scurtă declarație la finalul partidei. +27   FOTO

Articol de , - Publicat joi, 04 august 2022 00:30 / Actualizat joi, 04 august 2022 01:49

Bogdan Rusu își dă ultimatum: „Dacă nu te integrezi, n-ai nicio șansă”
Dunajska Streda - FCSB 0-1

Joonas Taam, după Dunajska Streda - FCSB 0-1: „Suntem favoriți, dar trebuie să rămânem concentrați”

În căutarea unui atacant, pe care nu-l găsește de la Gnohere încoace, FCSB a fost salvată al doilea meci la rând de Joonas Taam, stoperul-golgeter, care a scos din „joben” încă o reușită importantă pentru echipa sa. Duminică, marcase în remiza cu FCU Craiova (2-2).

„A fost un meci bun, unul dificil, dar n-am primit gol și acum avem o șansă bună acasă, la retur, să ne calificăm. FCSB e favorită, însă trebuie să fim concentrați 100% și să jucăm bine. Cei de la Dunajska Streda au fost buni azi, agresivi, au luptat, chiar a fost un meci greu”, a declarat Tamm.

Cele mai tari imagini din Dunajska Streda - FCSB 0-1

+23 FOTO
Probleme pentru Florinel Coman » GSP a aflat de ce a fost scos la pauză în Slovacia