Alte știri din fotbal
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
35
Bookmakerii se așteaptă la un marcator-surpriză » 7 pariuri despre Turcia - România: cel mai probabil scor corect
0
Deputatul român era la „șpriț" » Reperat printre suporterii români, pe terasele din Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Merci de lamurire. Credeam ca a plecat de la echipa. Pe usa din dos.
Suedezii erau de scos daca jucau ordonat acolo, daca macar redresau treaba la pauza si reduceau diferenta la doar 2 goluri... Dar Petrescu a fost complet depasit, incapabil sa mute in orice fel. Pacat.
louis din vaslui sau lois de funnes cum ii mai spune lumea.ala cu zero goluri in europa in ultimi 2 ani de cand este la cfr.
Onoare ? Acum e lipsă pe Gruia, să vedem mai încolo
O victorie fix degeaba. Cum tot degeaba se îmPĂUNau clujenii la startul sezonului estival că au două echipe în preliminariile europene. În Conference League nu-i loc nici pentru Boc, nici pentru Biliboc! Ambii au dat-o-n bară! :(((. Acum stau toți cu unghia-n gât și se uită la olteni cum petrec. Succes șeptarilor lui Varga în derby-ul cu Fcsb de duminică. Nu că ar spăla rușinile îndurate vara asta ... dar măcar ar face fericiți niște băieți simpatici de p-aici. :))))
Felicitări, CFR! N’a fost să fie, însă victoria din seara asta e bună.
Adevarat! Stiti ceva! Respect pentru cfr. Multumim pentru puncte, dar cat de frumos ar fi fost sa fie motivati si in tur. Acum s-a vazut ca hacken doar a venit pentru prezenta... si fara prezenta tot se calificau dar primeau amenda
Macar un 1-0 acolo, sa se mai puna o caramida la coeficient...
Bate CFR cu 6-0
Care Munteanu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.