Alte știri din fotbal
România U19 - Irlande de Nord U19, meci decisiv pentru calificarea la Campionatul European
0
Dinamo - CS Dinamo 3-1 » George Pușcaș a marcat la debut, apoi a fost schimbat + Gazeta a aflat motivul
0
Probleme pentru Mirel Rădoi înaintea meciului de la Botoșani: „Va fi complicat”
0
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Știri din fotbal internațional
Leo Messi intră în istoria fotbalului mondial! » Premiera căpitanului argentinian va avea loc la Miami pe 4 aprilie
0
Ladislau Boloni, vizită la un club de juniori din Satu Mare
0
Se încheie dosarul de 120 de milioane de euro în cazul fotbalistului decedat
0
Adversarul României intră direct în careul european de ași » Arda Guler este egalul titularului lui Cristi Chivu
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
:))) cute dar fc lotus e satelitul fcsb, nu o spun ci cifrele :))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))) te ascunzi de mine ca nea Gigi de CL :)))
Care “voi” ? Pe ce lume trăiești ? Eu nu mai joc fotbal profesionist de 30 ani ! Te lupți cu niște himere . Când ții cu o echipă , te concentrezi să susții echipa și atât . Să te hrănești cu eșecurile altora înseamnă probleme mentale și trebuie tratament .
Multicont edy gigistul nu are banuti de UK ! Buahahhahahaaaaaaa
nu sunt suporterul lui u cluj,iar faptul ca voi nu ati ajuns niciodata nici macar in a 3-a grupa ca valoare spune totul. voi zburati din competitie mai degraba,de absolut fiecare data.
Ma confunzi si probabil esti internat la socola daca tu crezi ca sunt altcineva,dar ok.
Ma doare in stiu tu ce iti place sa pupi de fcsb Minimao sau real madrid! Tu ramai un gigist las tare in clanta pe online! Buahahhahahaa
Ufff ai avut o seara grea 4 0 :))) dar o sa fie si mai rau pentru tine maine cand satelitul fc lotus o sa ajunga la 14 infrangeri din 15 cu sc fc fcsb :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.