Alte știri din fotbal
S-a stabilit a doua echipă promovată în Liga 2 » Clubul revine după 9 ani!
0
Gigi Becali, anunț despre viitorul lui Florin Tănase: „Crezi că el e idiot?”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Pașcanu deschide scorul
2
Daniel Pancu, o nouă reacție după ce Varga l-a făcut „nesimțit”: „Nu vin de pe stradă. Nu sunt sclav pe moșie”
1
Știri din fotbal internațional
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Real Madrid îl bagă în ședință și pe Kylian Mbappe! » Ce dorește Florentino Perez și ce-l deranjează pe francez
0
Reacție categorică în Spania: „Revenirea lui Mourinho la Real Madrid ar fi o surpriză”
0
I-a înfuriat pe ultrași și a ajuns sub protecția poliției
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
3
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cât valorează mașina ta după 5 ani. Unele modele pierd peste jumătate din ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Nu s-a pus problema..chiar a fost vandut jucatorul Grahovat ! Si ai pretentia ca esti suporter cfr si n-ai habar de formula de echipa a lor !
Sper ca realizezi ca CFR cu acest "ne-fotbal" invechit domina fotbalul de la noi cum rar s a mai vazut de cand s a inventat touch-screenul la telefoane.e si singura echipa romaneasca,de multi ani care se califica in grupele europene si aduce puncte Romaniei..esti liber sa te uiti la fotbalul modern,dimamic al ciobanului..problema e ca atunci cand echipa ta scoate capul in europa,nu mai da de chindia,mioveni,vikingii nu stiu de strategia ciobanului,de 2 pauza,1 final..ei fac,2 pauza,2 final,nu se baga la pariuri..deci,bolovane..daca CFR nu joaca fotbal si de 5 ani se calafica in europa,si e evident ca va fi singura care se calfica si anul asta,si iti bate echipa ta fara istorie si identitate cam cand si unde vrea..sa ti pui intrebarea ce joaca si cum fecefecesebeii..
Poate am înțeles eu greșit dar nu sa pus problema de vânzare a jucătorului! Ci mai degrabă că sa accidentat un jucător de baza în viziunea antrenorului! Și consideră că nu are altul care să se integreze să ofere aceași satisfacție ca cel accidentat! Cazul Boateng sau Debuljuh! Ambi jucători importanți în viziunea antrenorului de la CFR Cluj! Și mai ales antrenorul era mulțumit de aportul acestor jucători!
Anul asta , din nou, doar CFR în grupe! Dar ne-am obișnuit deja:) Bravo DP! Hai CFR!
Din punctul meu de vedere, epoca lui Petrescu la CFR trebuie să se încheie. Jocul echipei e lent, previzibil, greoi, învechit. Aduce cu ce juca Puțircă. Probabil CFR se va califica în grupele Conference League, Maribor e o echipă slăbuță care iese din carapace doar dacă-i permiți, însă ce joacă CFR numai fotbal nu e.
Ce sa mai spui,cu jocul lui din cale afara de urat,Dan va merge mai departe,ceilalti cu perle si joc sampanie vor privi iar la TV...Felicitari,Dane!
Jucatorii ofertati trebuie vânduți la timpul potrivit. .... nu așteptați accidentarea....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.