Alte știri din fotbal
Ionuț Lupescu pune frână entuziasmului la Dinamo: „Au trecut doar 5 etape”
0
I-a desființat argumentul lui Pancu de la faza eliminării: „Regulamentul nu prevede asta!”
2
PSG nu se oprește: după Ferran Torres, parizienii au mai cheltuit 55 de milioane de euro
0
Marius Șumudică, discurs dur în vestiarul lui CFR: „Le-am spus: «Care vreți să plecați, sunteți liberi»!”
3
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialiștilor înaintea dublei Universitatea Craiova - Ararat-Armenia » Ce șanse au oltenii să ajungă în Europa League
0
Leo Messi, penalty ratat, Inter Miami încheie într-un dezastru!
0
Debut pentru Lisav Eissat în Championship » Cum s-a descurcat internaționalul român
0
Doar 18 minute pentru Dennis Man și o ocazie uriașă în meciul lui PSV de aseară
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
O dronă, intrată în spațiul aerian dinspre Republica Moldova, a fost ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Galeriile astea! Faptul ca stiu ca asemenea bannere sau slogane au si niste consecinte nu tocmai blande arata faptul - pentru a cata oara? - ca nu pacatuiesc prea des cu inteligenta, nici macar cu bunul simt elementar!
Bun și dacă cehii au strigat ”țiganii”, jucătorii de ce nu s-au oprit așa cum ai făcut cu noi și norvegienii și suedezii? De ce suntem fraieri?
Lumea ultrasilor este o lume a proștilor, derbedei lor și huliganilor!
Poate se trezeste cineva de la UEFA sa le aduca aminte acestor antisemiti de la CFR ca suntem in 2022. La fel si raistilor de la Slavia Praga.
De la ce au plecat? De la faptul ca asa zisii suporteri au IQ subunitar. Mesajul lui Tamas pentru suporteri este unul corect si bine meritat.
:))))))))
Cehii trebuiau doar sa le scoata boxa din priza si se facea liniste peste Gruia ;))
Si unde e rasismul?
Dar de unde până unde ***? Nu înțeleg!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar de unde până unde ***? Nu înțeleg!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.