Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv a debutat la Rapid și a anunțat obiectivul: „Acest brand te obligă”
0
Sacrificiul unui titular al Rapidului » Dezvăluirea din interior: „Nu s-a antrenat în ultimele două zile din acest motiv”
0
Decizie după Rapid - Metaloglobus: antrenorul va fi DEMIS mâine dimineață
3
Ultimele detalii despre situația lui Olimpiu Moruțan: urmează ziua negocierilor finale
3
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, 20 de minute pe gazon în victoria PSV-ului din Eredivisie » Cum s-a descurcat
0
Bayern Munchen a dat recital pe terenul lui Leipzig » Jamal Musiala a revenit cu „assist” după șase luni de absență
0
Arsenal, ținută în șah de o echipă care se bate la retrogradare » „Tunarii” ratează șansa de a se desprinde decisiv de Manchester City!
0
Cu Maxim și Drăguș titulari, Gaziantep a fost aproape de o mare surpriză în Super Lig
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Câte kilograme sunt normale și de ce greutatea ideală nu există. Medic: ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Amenințări fără precedent ale lui Trump la adresa a opt țări europene ...
Libertatea
De sângele ANRP al brutarului Mititelu ai uitat?”Marele” om de afaceri mărunte a făcut banii nu prin inteligența de afacerist ci prin cumpărarea drepturilor unui amărât ce deținea terenurile de la balta Craiovita pe care apoi Mititelu le-a revendicat la ANRP. Cred ca din cauza a ceea ce deții sub pălărie vorbești numai prostii și neadevăruri!
Fratii mai mici din Ilfov, mogosii sar in apararea bercenaror! Sangele ANRP nu se face apa, se face zer! Gigi and Maic = l0ve
Mă întrebam ce fel de Dr. ești tu!
Asta să crezi tu!Radoi nu va mai merge la FCSB niciodată pentru ca nu accepta sa fie călărit de Gigi!De aceea a și plecat de acolo. Dar tu habar nu ai despre ambițiile lui Rădoi și despre mândria și caracterul său.Doar bați câmpii pe aici!
Ai uitat de ce au fost porecliți “zecesb”!
De acord că falimentul FCSB-ului n-a avut legătură cu pregătirea fizică, din moment ce toți fotbaliștii fecesebiști au jucat ca niște gloabe de la începuturile până la sfârșiturile partidelor. Dar gloabă e aia care nu trage la căruță, indiferent dacă n-o face din cauza fizicului, psihicului sau din alte motive. Iar rușinea din urma eliminării împotriva lui Shkendija este una enormă, pe departe cea mai mare rușine din istoria FCSB-ului, explicațiile lui Ră2 fiind penibile, ținând cont de nivelul adversarului împotriva căruia FCSB a jucat.
Rădoi e finul ***, ce explicații tot căutați? E i***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Normal ca ia apararea incompetentilor de la fc fcsb ....
Rădoi a fost civilizat și a vorbit din punctul de vedere al unui antrenor și nu din punc de vedere al antrenorului Universității Craiova. Majoritatea nu au înțeles dar au dat din gura!
pana una lata tot valul asta de ura a cenit din cauza mojiciei celor de la *** !! e ok sa pierzi , e ok sa joci ...dar sa arunci arogante peste arogante , sa iei in ras o echipa asta intrece orice masura!! Pentru asta e penalizata echipa nasicului draga mirele , pentru nesimtirea cu care si-au tratat oaspetii, pentru arogantele nesfarsite, pentru ca au fost cu nasul pe sus!! in resti ...ue ***! ca sa nu uit , Rusinea Romaniei numele tau e FCSB!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.