Alte știri din fotbal
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
1
FC Argeș - Farul, duel neașteptat pentru primul loc în Superligă » Moldoveanu și Radaslavescu, goluri superbe
0
Florin Pîrvu, descumpănit după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să ne trezim”
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Fiorentina - Benevento » Radu Drăgușin debutează într-un meci oficial pentru formația viola: deschidere de scor rapidă
0
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
mai dicane esti orb nu vezi ca chiar ti-a luat''casa foc '' *** mai astepti sa se intample ca sa pleci ,cat de mult si pana cand vrei sa te umilesti ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te demisionează alții (altul ) ! Niciodată nu ai fost ceva ,scula la cioban !?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Dica. Nu mi aduc am8nte ce ai cistigat ca jucator cite goluri ai la nationala si da astea. Dar daca esti tare baiete atunci continua! In schimb nu poti sa zici ca nu ai mai trait din astea! Acu 1 saptamina ziceai exact acelasi lucru. Sau poate te referi la dubla mansa pina la urma lol. Da pina la urma nu e 2 accidente ci doar unul. Dica a purtat nr 10 parca atunci cind era jucator nu?
Trist, Dica!
Cunostinte de antrenor - nu Mandrie (cel putin profesionala) - nu Responsabilitate - nu Dorinta de imbunatatire prin effort - nu Viziune - nu Impune respect -nu Salariu la zi - da E "antrenoita" ideala pentru Gigi.
SLUGĂĂ, DE RUȘINE PENTRU MINE PLECAM DRAQ CU COADA INTRE PICIOARE, TE BATE O NEICA NIMENI, NU CA TE BATE, TE UMILEȘTE. JALNIC, PATETIC, SI NIMENI NU FACE NIMIC, UN *** CA GIGI BECALI, A REUȘIT SĂ DISTRUGĂ IN 20 DE ANI UN BRAND PE CARE ALTII AU REUȘIT CU MUNCA MULTĂ SA L PUNA SUS, DEGEABA ARE INIMA BUNA SI DA BANI OAMENILOR, TOT PROST ESTE.vai de noi, daca asta a ajuns sa te reprezinte cu o echipa in cupele europene, ar trebui sa i se interzică sa aibă o echipă de fotbal. OARBA DUPA EL.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dică , nu-și lasă echipa la greu , este bărbat puternic , adevărat conducator , să fim mândrii cu asemenea specimene. Și să nu uităm de omul cu mocheta!
Dica ca fotbalist ai fost asa si asa, cum ai iesit afara te-ai intors in 2 weeks. Ca antrenor Dica este foarte slab. Antrenori slabi sint toti ceilalti din Liga 1, Dica este cel mai slab liga
Are dreptate domnul antrenor Dica !!! Bravo Dica !!! Respect !!! tine-o tot asa !!!
Ce fac ei presarii că până acum era de vină mocheta, apoi că nu jucau nush ce vedete de zici că in tur nu au jucat asa ziși fotbaliști plătiți cu peste 10000euro pe lună, acum ce scuză mai au ce mai pot inventa fanaticii care dacă au simpatie față de o echipă au obiectivitate 0,marele Dică ce antrenează ca doar nu vine becali sa ii spuna la jucator sa nu facă marcaj, sa centreze prin spatele porții, sa nu fie capabil de o preluare etc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.