Comentarii (40)
Amen975ZQzamolxe
Amen975ZQzamolxe  •  14 August 2023, 20:31

Nords... - Fcsb : 6- 0 , Game , Set , Match . Trageti la poarta "Putorilor " (TATUATI ) Eu la peste 60 de ani , de trag 10 suturi , pe poarta , dau cel putin 2 goluri , dincolo de 16 metri .

Nords... - Fcsb : 6- 0 , Game , Set , Match . Trageti la poarta *** (TATUATI ) Eu la peste 60 de ani , de trag 10 suturi , pe poarta , dau cel putin 2 goluri , dincolo de 16 metri .

eterrna.terrra.nova
eterrna.terrra.nova  •  14 August 2023, 19:43
Postat de vichart pe 14 August 2023, 19:09

aia din kosovo sper sa tina cu Steaua. de ce ar tine cu vestul decadent?)) daca se ajunge la penaltyuri,Setaua din liga 1 merge mai departe. practic daca trecem de danezi suntem 100% in grupe. ca in playoff o sa fie o formalitate.

10sb rusinea europei vor suporta o noua umilinta

valentindragobete
valentindragobete  •  14 August 2023, 19:42
Postat de Catalynn_2 pe 14 August 2023, 19:04

Asta e, fcsbistii au câștigat 30 de minute in plus de speranțe! :-))) Așa era si pe la procese, orice amânare era o victorie … :-)))

Da' bă prostane dar au jucat în Ghencea, hi-hi-hi! Acum plângeți și bociți...

brindusa_dorel
brindusa_dorel  •  14 August 2023, 19:39

speranta sau nu , voi vedeti de serie b, acolo o sa ramaneti.....

vichart
vichart  •  14 August 2023, 19:28

pai re rejudeca bah pro99stule. si talpan care a fost sanctionat drastic de superiori acum vreo 3 ani ca spunea palarii,dupa ce a trimis corpul de control prim ministrul tace. am jucat 2 meciuri in decurs de 4 zile sold out pe Ghencea. se intampla lucruri minunate,clona csa o sa fie desfiintata,s-au descoperit peste 20 de milioane de euro pe care nu-i pot justifica. face talpan puscarie.

brentford  •  14 August 2023, 19:09

"Nordsjaelland, anunț de maximă importanță înaintea duelului decisiv cu FCSB » Meciul a fost reprogramat"...de la 19:30 la 20:20 :)))))) Bai Andra Mocanu,mergi inapoi la cancan,ca la click-bait esti praf de copt!