Alte știri din fotbal
Gabi Balint a dat verdictul înainte de Craiova - U Cluj: „Văd șanse foarte mici”
0
Thomas Neubert și-a ales favorita dintre Craiova și U Cluj: „Inima mea e acolo”
0
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
2
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „Aproape toți sunt la final de contract”
1
Știri din fotbal internațional
Dramatism total în „finala” campionatului din Scoția » Un gol validat după intervenția VAR a spulberat visul revelației sezonului
1
Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei » Echipele de start
0
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Bravo fcsBotosani !!
Omul se referea efectiv la echipa de rugby...nu la echipa de fotbal :)
Mamut cel mai de calitate jucător fcsbist. 10 clase peste Popescul, Tănase sau săracul Coman.
Oricine-Fcsb 2-0 ! Aliluia!
kfr cluj s-a facut de ras in ultimul hal cu radio erevan, georgienii mari experti in tocanita de miel umilesc stelele l;ui jiji cu tavitza popescu acest Mewssii al meleoanelor la fel ca celalalt Messi..al portarilor.Ce mai urmeaza pt umilul fotbal romanesc?
N avem ! ????
O echipa mare,un antrenor mare ,domnule Becali va rog sa desfiintati aceasta echipa , ganditiva ca faceti un bine pentru tot fotbalului romanesc!!!!
Ia sa vedem…..mancara *** *** pana la capat ca sa vina egalarea in minutul 93? Hai ca le sta in caracter.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E remarcabil ca fecesebeul a găsit stadionul
Nu se poate... cum să-l scoată pe Tavi? Păi pentru el joacă îngerii! El câștigă meciuri! E Maradona!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.